Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 0:2 (0:1) SK Libčany
12.5.2018 17:00

V Anglickém týdnu jsme přivítali dalšího soupeře a to Libčany. Je to fotbalový tým, a hrají atraktivní fotbal. A tak nebylo důvodu se obávat o nějaké nakopávání a hru z mnoha osobními souboji. Za týden jsme odehráli 3zápasy a dvě tréninkové jednotky. Z toho ve čtvrtek jsme spíše nacvičovali úprk do krytu než trénink (průtrž mračen, kroupy).

Chtěli jsme hrát jednoduše a co nejvíce zakončovat naše protiútoky. Hosté zahrozili už v 8. minutě po nacvičeném rohu, kdy nás nato upozorňoval Pepé – marně. Střela Černého šla naštěstí vedle. V 11. minutě jsme také zahrávali rohový kop, ale Smíšek nedoskočil. Hned o minutu později se ke střele dostal Matějka , ale střela byla slabá. V 16. minutě chtěl Krýča situaci před vlastní bránou řešit fotbalově, ale o míč přišel a hosté se ujali vedení 0:1. V prvním poločase byli hosté častěji na míči a přitlačili nás k našemu vápnu. Náš tým se pokoušel o brejky, ale ty moc nepřicházely. Hodně a to velmi jsme kazili nahrávky i ty zcela jednoduché. Ve 37. minutě Rychtár utekl po lajně a vystřelil, gólman vyrazil ale Pepe měl k míči na dorážku daleko. Po další střele hostů nás podržel Miki. Ve 44.minutě se krásně po lajně protáhl Franta a náhrál Pepovi, ale ten míč netrefil přesně. A tak poločas skončil 0:1 po našem dost vlažném výkonu.
Do druhého poločasu jsme prostřídali a chtěli jsme zlepšit pohyb, hrát trpělivě a pokusit se o vyrovnání. V 52.minutě Hruška zahrává roh a Krýča hlavou nad. Ve druhém poločase jsme byli více jak vyrovnaným soupeřem a vytvářeli nějaké šance. Myslím si, že tentokrát jsme měli větší držení míče než hosté.
V 68. minutě krásná akce po ose Maják, Franta a nahrávající Fary, který poslal super míč do vápna, ale Krýča ve skluzu nedosáhl. V 70. minutě šel projektil Majáka vedle. V 76. minutě vyšel hostům brejk , ale hosté netrefili branku - to bylo varování. V zápětí, hned v 79.minutě Hruška nepohlídal dlouhý míč a hostující hráč šel sám na Mikiho, co mohl dělat 0:2. Poslední šanci jsme si vytvořili v 84.minutě, kdy Maják nahrál Tatkovi (Cílek), ten míč netrefil ideálně a jeho zakončení šlo vedle.
A tak jsme trošku pokazili Dědkovi oslavu narozenin. I když tu mu napravili Krýča a Dan s Eliškou, kteří mu přinesli dárek v podobě - dávkovače na prášky na celý týden a jednu krabičku Ibalginu. Škoda zaspání prvního poločasu, ale na druhou stranu já a Vlasta tým chválíme za druhý poločas. A to ať si "odborníci" říkají co chtějí. Po zápase , byl smutek, ale naše hostesky v Žumpě Péta a Míša rozdávaly úsměvy na každou stranu a tak ten smutek trochu ochabl a doufám, že dědek si oslavu užil! Krýčo nelam si hlavu a jedeme dál!!! Věřím, že v Jičíně budeme jakkoliv bodovat.
Pokud máte zájem a jet s týmem , můžete. Jedeme autobusem v sobotu 15,00 hodin a máme velký zájem o vaši podporu!!!