Poznámka: Zápas se odehraje na UMT v Hradci Králové na Malšáku

Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 3:0 (0:0) SK Jiskra Hořice
26.11.2017 16:00

Po výměně pořadatelství jsme v neděli přivítali soupeře z Hořic. Začátek zápasu patřil hostům
a náš tým měl 20minut atletický trénink. V této fázi nás dvakrát podržel Bohemák (Heřman).
Po dvaceti minutách jsme se konečně dostali k míči a začali kombinovat. Některé akce jsme
vyhodnotili špatně, místo přihrávky pod sebe jsme zvolili střelu. V takových situacích musíme
zvýhodnit lépe postavéného hráče, který může pohodlně zakončovat. Šance Zemana Kuby, Krykorky a Štajera volaly po gólu. Nakonec se ujal „Tesiho šmajdák", kterým nám Kincl zajistil jednobrankové vedení 1:0.
Po gólu nám opět ztuhly nohy jako s Jaroměří a měli jsme mnoho nepřesností. Proto jsme byli rádi že přišel poločas.
I když si soupeř další šance nevypracoval, byl stále na míči.
Ve druhém poločase to bylo o hodně lepší, hra se nám dařila a mohli jsme jít do většího vedení.
Ale trápí nás koncovka. Po přenesení hry Kordačem na Kincla, který se uvolnil a šel do vápna tak
opět místo nahrávky na Kubu, který by dával do prázdné zakončoval a výsledek se neměnil.
Pěknou akci předvedli Štajer, který uvolnil Kubu a jeho ideální nahrávku zužitkoval Kincl na 2:0.
Ve druhém poločase jsme měli jasnou převahu. Jen chyběly další branky. Na konečných
3:0 upravil výsledek kapitán Krykorka, který schovával gól až pro Elišku, která dorazila na druhý poločas.
Teď nás čeká odpočinek a v lednu se pustíme do tvrdé práce o udržení Krajského přeboru v Třebši.
Hráčům a všem co se motali v podzimní části soutěže kolem A týmu děkuji za pomoc a opravdovým fanouškům Třebše za trpělivost.