Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 4:2 (3:2) MFK Nové Město nad Metují
8.10.2017 16:00

Sestřih:

V neděli jsme konečně vstřelili víc než 2branky a dokázali porazit houževnatého soupeře z Nového Města.
Začátek jsme zvládli a po střele Štajera jsme se ve 3.minutě dostali do vedení 1:0.
Radost netrvala dlouho a v 11,minutě bylo srovnáno po špatném vyražení Kollyho. Pak nám hostující útočníci Semerák a Kollár hodně zátápěli ale branku nedokázali dát. A tak do vedení jsme se dostali po krásné akci po ose Štajer, Drapák, Zeman, Krykorka a na konci akce Kincl, který vsítil branku na 2:1. Do poločasu nás podržel Kollátor a tak třetí branku vstřelil Drapák a navýšil naše vedení na 3:1.
Hosté se dostali do hry, když vstřelili svoji druhou branku, když jsme se nedokázali včas vrátit 3:2.

Hned na začátku poločasu nám dal klid na kopačky Odehnal, který si naběhl na roh Kíny a hlavou rozvlnil sít po čtvrté 4:2. Ve druhém poločase jsme hráli dobře v obranné fázi a už jsme hostům nedovolili tolik ohrožovat naši branku. Hráči podstupovali hodně osobních soubojů a dokázali je také vyhrát a založit brejkové útoky. Náš velký slavista se ocitl sám před brankou, ale rozhodl se zdržovat a tak svoji střelu poslal do nákupního střediska Kubík, kde pokladní míč zavřela do pokladny. Největší šok přišel v 90. minutě, kdy se Odehnal nechal zbytečně ale opravdu zbytečně vyloučit. Za stavu 4:2 a 90 minuta. To je na doporučení k doktorovi CHocholouškovi a na kazajku a pár facek.. Hráč,byl pod podmínkou a hrozil mu vyhazov, ale tým se za hráče postavil a vykoupil ho. Je to prostě suprová parta.
Jsem rád, že je mohu trénovat, I když už jsem, byl na odchodu. .Všem hráčům a Třebešským fanouškům děkuji za podporu. A hůra na Libčany.