Poznámka: UMT Malšák

Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 2:0 (1:0) FK Vysoká nad Labem
11.3.2018 13:00

V neděli na Malšáku jsme přivítali Vysokou a očekával se bojovný zápas se spoustou osobních soubojů.
Na malém derby se hrál útočný fotbal na obou stranách. Už v 5.min se ke střele dostal Kosyak, ale sestřelil hostujícího obránce. V 11.minutě Farkaš rychle rozehrál aut na Kubu Zemana a ten se ocitl v golovce, ale golman z Vysoké jeho střelu kryl. V 19. minutě se k odraženému míči dostal Fary, ale střela mu nesedla a šla vysoko nad. Dvě tutovky měli i hosté, ale neproměnili. Zvlášť šance Homolky byla jasná tutovka, která ale naštěstí skončila vysoko nad. Po těchto šancích soupeře jsme na chvilku vypadli z tempa. Ale ve 32. min jsme se dostali do vedení 1:0. To zařídil náběhem na centr z rohu Krykorka a nějak ho dal. A tak poločas skončil vedením 1:0 pro nás.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem stále hrát zodpovědně v defenzívě a přidat druhý gól. Šancí jsme na to měli dost, kdy se dvakrát ocitl v tutovkách Kuba Zeman, ale stále nemůže protrhnout střeleckou smůlu. Hosté se taky dostávali do dobrých šancí, ale počínali si stejně jako my. Jednou jsme vykopávali z brankové čáry (Zeman Jiří). Také nás svými zákroky podržel Heřman. V dalších minutách jsme si vypracovali dost šancí. Farkaš - těsně minul branku. Honza Sobotka vyzval ke skórování krásnou nahrávkou Kubu , ale hostující golman jeho šanci zlikvidoval. Oba hráči si spolupráci vyměnili a Kuba připravil jasnou tutovku Honzovi, ale ten k údivu všech dokázal trefit brankaře. A tak do dvoubrankového vedení jsme se dostali až po chybě kapitána hostů Píši, který netrefil míč a Sobotka lobem zvýšil na 2:0.

V závěru to bylo trochu přiostřené, ale v normálu na Krajský přebor. A tak jsme si připsali první tři důležité body. Myslím si, že jsme byli lepším týmem a vytvořili si více gólových šancí(můj osobní názor)A tak si myslím, že naše vítězství, bylo zasloužené. Překvapil mě velmi dobrým výkon Kosyaka!!!
Příští neděli do Kostelce a přivést nějaký bodík.