Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 1:0 (0:0) FK Jaroměř
19.11.2017 13:30

Sestřih:

Konečně tři body!!! V nedělním zápase jsme hráli hodně zodpovědně v defenzívě, někdy až
na úkor založení brejkového útoku. Tým jsme nabádali na častou střelbu a zakončení všech
útočných akcí. Jedna perlička našeho útoku, kdy jsme soupeře přehráli a jdeme 4 na 2 a náš
brejk končí autem soupeře (hrůza). Naše obrana zahrála velmi dobře, vynikal Michal. V záložní řadě to šlapalo a klobouk dolů před klukama jak to odjezdili. Jen zlepšit přechod do útoku a
finální nahravka musí být přesnější v tom nejlepším případě přesná. V útoku se dařilo podržet míč
a vyhrát pár soubojů. Ale ta střelba!!! O tom , by mohl povídat Fary. V 7. minutě na hranici vápna
místo střely nahrávka - proč??? Tuto situaci si ve druhém poločase zopakoval ještě dvakrát.
Jinak ale odehrál velmi slušný zápas.
K zápasu v prvním poločase moc golovek nebylo, ale i přesto jsme tam pár šancí měli. Sobyho
střela do boční sítě a hodně jsme hrozili i ze standardních situací. Hosté pokud se nemylím
t žádnou gólovku neměli. A tak poločas skončil 0:0.
Ve druhém poločase jsme byli více odvážní a dostávali se častěji do šancí. Po centru Škodovky
hlavičkoval Krykorka do břevna, ale hned protiútok a Kilevník se řítí na Bohemku. Miky nás
ale konečně podržel a udržel čisté konto. Další šanci Zemana hostující brankař zlikvidoval.
Další standartka a Kína na Krýču a ten po dlouhé době zajistil vítězství domácích 1:0.
Po vstřeleném brance jsme snad zmrzli a nedokázali jsme si nahrát, ale ani poslat míč do
bezpečné vzdálenosti. V závěru jsme mohli dát pojištovací branku. Fary i Zéma však svoje šance neproměnili. Soupeř nás mačkal, ale Třebešáci to zmakli a vyhráli.
Jak se oslavuje vítězství se zeptejte Davida Hrušky anebo radši né, nevím jestli vám to bude
schopen říct. Všem hráčům a nejvěrnějším - opravdovým fanouškům chci poděkovat a to
moooc!!!
Ještě jedna poznámka pro Majdu - omluvenku pošli dříve. Zápas se hrál od 14 hodin
a omluvenka dorazila v 19.05 - je to těsný, ale fakt o chvilku dříve. A teď na Hořice.