Muži "A" - Votrok KP

Sokol Třebeš 4:0 (2:0) FK Chlumec nad Cidlinou
28.10.2018 14:30

Další zápas nás čekal na domácím hřišti s Chlumcem. Za chladného počasí jsme odehráli dobrý zápas. Chtěli jsme napravit zápas v Jaroměři, kde jsme neproměnili spoustu gólových šancí. A tak jsme naplánovali dvoudenní soustředění v Hradci.... více na diskusi
Zápas jsme začali aktivně a už ve 2.minutě se k zakončení dostal Kuba, ale jeho střela neměla razanci. O 1.min později Kína chtěl prsama přistrčit Kollymu, ale byla z toho trma před naší brankou. Chlumec hrozil po standardkách - hned první roh prošel našim vápnem a střela Chlumce skončila vedle naší branky. Ve 13. min Davčí (Hruška) posílá dlouhý míč na Kínu, který z úhlu střílí a brankař vyráží na vápno, kde je náš kapitán a z voleje umísťuje míč za záda chlumeckého golmana 1:0. Chlumec dobře kombinoval, ale zatím se do brankových šancí nedostával. Ve 26.min se uvolnil Ryšavý a finálkou pod sebe našel Jindru, který zakončuje těsně vedle. Chlumec se stále tlačil do koncovky a po rychlé kombinaci nastřeluje tyč naši branky. Ve 32.min Bydžovský Ronaldo (Franta) napřahuje z 20 metrů a vyprášil rukavice golmanovi. O o pár sekund se radujeme podruhé, kdy dlouhý aut Smíška umístuje Krýča podruhé do branky hostu 2:0. Neuvěřitelné se stává skutečností a to 35.min , kdy se řítíme skoro Tři na golmana a netrefujeme ani branku - to snad né!!! Ve 36.min Kína centruje a Kuba hlavou mimo. Ve 42.min jsme se štěstím ubránili dvě standardky a proto poločas skončil 2:0.
Ve druhém poločase kraloval Kolly , který hned ve 46.min chytá jasnou tutovku Chlumce a drží nás nad vodou. Ve 48.min zatahuje míč po lajně Jindra a jeho nahrávku zakončuje Krýča, ale vedle. Chlumec má více ze hry a po jedné akci opět Kolly svým zákrok přivádí Chlumec do stavu šílenství. Po dlouhém autu Jindry se dostává k odraženému míči Krýča a z voleje míří těsně vedle. Další brankovou příležitost Chlumce likviduje Kolly konečky prstů a vyráží střelu na roh. Paráda přišla v 67min , kdy Kuba obešel tři hráče a bombou z vápna rozvlnil sít chlumecké branky potřetí a dal tak klid naší hře 3:0.Za tohoto stavu jsme vystřídali a dali šanci dalším hráčům. Pak přišla hluchá pasáž, kdy se hra odehrávala většinou ve středu hřiště. V 83.min se Toša pustil do samostatné akce, obešel dva hráče , ale jeho střelu obrana Chlumce zblokovala. Za pár chvil se uvolnil Drapy, místo střely volil nahrávku na Smíška a jeho střela, byla také zablokována. V závěru jsme měli další šance, kdy Chlumec, byl už odevzdaný. V 86min se řítil Černoch na branku, z úhlu vypálil a Chlumecký golman měl co dělat , aby střelu vyrazil na roh. O minutu později Kína našel Jirku Zemana a ten dal konečně branku, kterou mu uznali! Jirkovi už neuznali 3branky a tak stanovil skóre na konečných 4:0.
Všem přítomný v areálu Třebše patří velké DÍK!!!