Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 0:0 (0:0) FK Chlumec nad Cidlinou
(PK 2:4)
15.4.2018 17:00

Jako prvního soupeře v Třebešské Aréně jsme přivítali tým s Chlumce. První zápas v Chlumci se nám nepovedl
a proto jsme hráli ze zajištěné obrany, aby se výsledek z minulého zápasu neopakoval. Ale i tak tým začal aktivně a už ve 4.min Štajer uvolnil Faryho a ten ze strany postupoval sám na branku. Jeho kličku ale hostující brankař vystihl. Další šanci jsme si vytvořili po centru Štajera , hlavou zakončuje Kuba Zeman, ale gólman opět chytá. Hosté hrozili rychlým Hartmanem, kterého zásoboval Homoláč dlouhými pasy. Ale na tohoto hráče jsme byli připraveni a naše obrana mu moc prostoru nedávala.
Ve 20.minutě po zaváhání ve středu hřiště se hosté dostali do první gólovky, ale Miki chytá a podržel tým. Ve stejné minutě roh našeho týmu propadl na malé vápno, ale Jirka Zeman a ani Krýča nedokázali míč dopravit do branky. Ve 30. minutě měli hosté dobrou šanci, kdy kopali přímák z hranice vápna, ale jen do zdi. Ve 38.minutě podnikáme rychlý brejk, ale Čerňákova střela šla vysoko nad. Pak nastala pasáž dlouhých míčů jak ze strany hostů tak i domácích a hra nebyla moc koukatelná.
V závěru poločasu jsme si vypracovali ještě jednu šanci, kdy jsme přehráli hostující obranu, ale zastavil nás pomezní rozhodčí pro údajný ofsajd. A tak poločas skončil 0 - 0.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím hrát trpělivě a čekat na svoji šanci. Vyhnout se soubojům s Homoláčem, který byl ve středu obrany neomylný. Ve 46. minutě Maják vybojoval míč a nahrál na malé vápno Kubovi. Ten ale trefuje gólmana - velká šance. Hosté ve druhém poločase byli více na míči, ale větší šance si nevytvářeli, kromě dvou. To nás Miki podržel po samostatném nájezdu Hartmana a chytl i nebezpečný trestňák. V 60. minutě Kuba podstupuje souboj s gólmanem hostí, vyhrává a jeho střela míří do branky. Nakonec se ale odráží od tyčky. Tam je zcela sám Černoch a všichni už zvedají ruce! Ale to co se pak stalo nechápu doteď- branka z toho není!!! Větší šanci už vytvořit nejde!!! Celou noc jsem z toho nespal a nechápu jak tohle mohl Jirka zazdít. Trenér z filmu Okřesní přebor, by po tobě vystřelil. Kapitán Houslic Jirka by tě zabil - takové myšlenky jsem měl i já v ten moment!!! V 78. minutě konečně dáváme branku, ale proti byl rozhodčí lajnový , který odmával ofsajd (sakra). V závěru utkání střela Štajnyho končí vedle a infarktové momenty přišly těsně před koncem utkání, kdy rozhodčí mohl fouknout penaltu po zákroku Michala ve vápně a pak v 88.minutě , kdy hosté trefuji břevno naši branky. Hrůzostrašné pocity na střídačce!
A tak utkání skončilo 0-0 a šlo se na penalty. Tentokrát jsme byli horší a tak si Chlumec odváží bodík navíc. Ale i ten jeden bod bereme. Důležitý je každý bodík.
Teď se musíme připravit na Kostelec, který je momentálně ve výsledkové mizérii a pokusit se i zde bodovat.