Poznámka: UMT Slavia

Muži "A" - VOTROK KP

Sokol Třebeš 0:7 (0:2) FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25.3.2018 14:00

V dalším domácím zápase jsme hráli z Rychnovem a měl to být souboj o důležité body.
Ale tento zápas jsme vůbec nezvládli jak v defenzívě tak v ofenzívě. Hráli jsme strašně naivně. Někteří hráči se bojí tvořit s míčem a raději se ho zbavují, to není dobré a v krajském přeboru i smutné.
Je potřeba hrát aktivně a zodpovědně. Žádný hráč nemusí nikomu nic dokazovat, ani trenérovi a vůbec né fanouškům !!! Hlavní ale je odevzdat na hřišti vše co v hráči je - za sebe a pro tým.

Dlouho nepamatuji, že by jsme si v krajském přeboru vypracovali tolik gólových šancí. Ale jak jsme se šancemi naložili to je zoufalé až trestuhodné!! V prvním poločase jsme mohli klidně výsledek otočit a vymazat špatný vstup do zápasu . Ale......
Ve druhém poločase hned v úvodu neproměníme jasnou tutovku a vzápětí dostaneme laciný gól na 3:0.
Po 4. brance jsme zkolabovali a zápas jen dohráli, že jsme museli.
V dalším domácím utkání hostíme na Malšáku naše kamarády z Vrchlabí -další veledůležitý zápas. Proto je třeba Rychnov hodit za hlavu , bojovat a hrát dál. Slibme si., že se o body popereme co síly a fotbalový um budou stačit.