Muži "A" - VOTROK KP muži

Sokol Třebeš 1:0 (0:0) FC Slavia Hradec Králové
3.11.2019 14:00

Ve 3. minutě Kína nahrává průnikovku na Ryšavku. Hráči Slávie kvůli domnělému ofsajdu přestávájí hrát a Michal jde dál sám, překonává gólmana, ale jeho pomalou střelu na poslední chvíli vykopává obránce. Ve 34. minutě nahrává Ryšavka Fišimu, ale ten na malém vápně míč netrefuje. V 85. minutě Štája zahrává náš první dobrý roh v zápasu a nachází Davčího, který s ledovým klidem hlavou umisťuje míč do brány, 1:0.

Tento zápas nebyl o kráse. Byl to boj o každý metr a o každý balón s naprostým minimem šancí na obou stranách. Předem jsme věděli, že se nesmíme přizpůsobit nefotbalové hře Slávie, protože nám taková hra nesedí. Ale to se nám dařilo jen do třicáté minuty, od té doby se zápas vyrovnal a na konci se k nám přiklonilo štěstí, a tak důležité body zůstávají doma.