Muži "A" - Votrok KP

Sokol Třebeš 1:1 (1:0) FC Slavia Hradec Králové
(PK 3:4)
30.9.2018 16:30

Čekal nás Slávistický víkend. V sobotu naše béčko na Slávii a A tým doma se Slávii. Oba zápasy měly skoro stejný scénář. Penalty ve hře, záludné fauly a hádavý tým Slávie. Proti našemu Béčku vymyšlená penalta a záludné fauly domácích bez potrestání.
Ale zpět k zápasu. Hned v 1. min jsme měli dvě standardky, ale jedna byla špatně zahraná a druhou hosté odvrátili. Ve 4.min propadl Kína a hosté z ostrého úhlu trefují břevno. V 15.min jsme nepohlídali autové vhazování, hosté v klidu rozehráli, odcentrovali a Miki musel zasahovat. Ve 23.min Kína zahrává roh a Slavisti z námahou odvracejí, kdy Moník na poslední chvíli míč vyrazil do bezpečí. Hra se většinou odehrávala ve středu hřiště a šancí, bylo jako šafránu. Spíš to byl boj o každý metr hřiště. Ve 39.min minutě jsme podnikli útok po pravé straně , kdy Kuba Zeman mohl zatáhnou míč do vápna, ale volil nahrávku na Ryšavého a hosté v pohodě míč odehráli do autu. Ve 44.min Štajer vybojoval míč, centrem našel Ondru Kunce a ten z první napálil míč do sítě 1:0
A tak skončil i poločas.
Do druhého poločasu jsme nastupovali hrát vzadu zodpovědně a pokusit se o nějaký brejk.
Ale na začátku poločasu jsme tak nečinili a nechali hosty hrát. Ve 47.min hosté vybojovali míč a z hranice vápna vyslali střelu, kterou Miki z námahou vyrazil na roh. Oba týmy bojovali a z fotbalové krásy nebylo nic. Po závaru v našem vápně, kdy Ryšavý minul míč, který chtěl odehrát a ve skrumáži padnul Brázda a penalta.(penalta to byla) Hosté vyrovnali, ale Miki měl krátké prsty, velká škoda.
Do konce zápasu si každý tým vypracoval jednu gólovku. V 72.min Ryšavý přehazuje gólmana , ale míč jde vedle a Michal už to nestihl. V 82.min Hruška propadl a hosté se dostali do našeho vápna, ale jejich nahrávka minula všechny. A tak zápas dospěl do penalt.
Hosté, byli úspěšnější a odvážejí si bod navíc.