Muži "A" - Votrok KP

SK Jiskra Hořice 3:1 (1:1) Sokol Třebeš
4.11.2018 14:00

V dnešním zápase jsme podali snad nejhorší výkon, hlavně v prvním poločase.
Zkažený madarský guláš je velká chuťovka proti naši hře. Na přednosti Hořic jsme byli připraveni, ale naše ustrašenost- nebo velké sebevědomí nás dostalo na zadek. Než jsme se rozkoukali tak ve 2.min jsme prohrávali 1:0. Po křížném míči a centru do vápna jsme zaspali v záloze a bylo hotovo. Ale i tak jsme dokázali rychle vyrovnat a po ose Kryča, Ryšavka vyrovnal Kína 1:1 Od tohoto vyrovnání byl na hřišti jen jeden tým a to Hořice. Hrali kombinačně a jejich hra jeden na jednoho byla velmi dobrá. Zato naše zoufalost byla horší a horší. Naše pravá strana neměla snad svůj den. Hodili by se na orientační běh i když možná ani to. Tam se orientují podle mapy a buzoly, ale naši hráči by zabloudili i ve sklepě. Kdyby hráči Hořic proměnili svoje šance tak poločas skončil 5:1 Ale naštěstí pro nás poločas byl 1:1.
Do druhého poločasu jsme vystřídali a naše hra se výrazně zlepšila. Začali jsme kombinovat a dostávali se do šancí. Kuba Zeman se uvolnil na hranici vápna, ale zakončení mu nesedlo. Další střely Smíška a Odehnala byli nepřesné. Do tutovky se dostal Ryšavý, kdy mu nahrál Kuba do tandemu a Michal šel sám na gólmana, ale zakončení uspěchal a tak zůstalo jen u šance. Hořice hrozily ze standardních situací. Ve druhém poločase už Hořice neměly tolik šancí jako v prvním. A tak jsme jim pomohli sami. Po hrubé chybě jsme domácímu útočníkovi Pečenkovi darovali tutovku na zlatém podnose 2:1. I po této chybě jsme se snažili o vyrovnání,.Jirka Černý se ocitl v dobré pozici, ale jeho střela směřovala doprostřed branky. Poslední minuty jsme začali hrát na tři útočníky , v 88.min Kína nachází Ivana na malém vápně, ale Ivan netrefuje míč. To by byl pro Hořický tým šok, kdyby jsme vyrovnali. Ale nutno říct, že by to bylo nespravedlivé a pro nás vysvobození z mizérii. Hořický tým podnikl brejk do naši otevřené obrany a Pečenka se trefuje podruhé 3:1.Vítězství Hořic je zasloužené.
Je potřeba se z toho otřepat a připravit se na poslední dvě utkání a dohrát soutěž se zdviženou hlavou.
Pro hráče, kterým se vůbec nedařilo - nic se neděje a hrajeme dál!!!