Muži "A" - VOTROK KP

SK Jičín 2:2 (1:1) Sokol Třebeš
(PK 5:3)
19.5.2018 17:00

V sobotu jsme zajížděli do města pohádek do Jičína, kde jsme si dali za cíl jakkoliv bodovat. Na pátečním soustředění u Lva jsme probrali taktické věci. Kde nám pomáhali legionáři Jurgen Klinsmann(Tošovský a Drapy) Ale naštěstí jsme jejich rady nebrali, protože jejich mise v Německu nedopadla růžově.Po poradě a o půlnoci odebrali bydlet. Někteří zapoměli, kde bydlí a bloudili po Hradci do pozdních ranních hodin.
Tentokrát jsme vyjeli včas a řidič pohodář a petelil to snáma o stošest. Na všechny troubil a v polovině cesty nás zastihla průtrž mračen a kroupy a návíc do autobusu zatejkalo. Cítil jsem se jak u Ivana v autě.
Když jsme přijeli do Jičína už jen poprchávalo. Začátek zápasu nám vyšel jako v Kostelci. Rychlý aut na Sobotku a ten odcentroval a Ukrajinský Ital(Kosyak) rybičkou dává první branku zápasu 0:1. V 8.min akce jako přes kopírák, Frata obešel svého hlídače a nahrál Ivanovi, ale ten tentokrát zakončoval nohou a vysoko nad branku. Ve 12.min zničeho nic domácí vyrovnávají na 1:1. V 16.min se ke střela dostal Krýča, ale také nad. O 3 minuty později domácí trefují tyč. Po pěkné akci, kdy Tesi zátáhl míč po lajně a uvolnil Rychtára, ale ten z první branku minul. Měli jsme více ze hry a šancí, bylo dost, ale to zakončení. Ve 40.min Krýča trefuje břevno a tak poločas skončil 1:1.
Začátek druhé půle opět vyšel nám a v 52,min Krýča sám, ale domácí golman chytil a i dorážku Kuby Zemana. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Černoch, ale opět mířidla nebyla přesná. Do velké šance se dostal Sobotka po nahrávce Krýči, obchází domácího hráče , ale do pr...e trefuje tyč. Domácí, byli více na míči, ale šance jsme si vytvářeli my. A proto šok nastal v 83.min kdy po nedůrazu ve vápně inkasujeme 2:1. Ale Kuba a Krýča hecujou je ještě 7 minut šlápnem. Vyplatilo se v 88.min vypálil z 25metrů Černoch a vyrovnal na konečných 2:2. V penaltách Jirka Zeman trefuje břevno a tak Jíčín má bodík navíc. Na zpáteční cestě jsme nabrali dva zmoklé plaváčky (Careca a Mrkev), kteří na cestě do Jičína zmokli. Petr zámkem zamkl v autobuse kolo k madlu, aby jim nikdo kola nešlohl, ale helmu si už nevzali. Fanynky (Míša, Gabča a paní KK) nakoupily občerstvení a pasovaly se na servírky. Po rozlití všeho jsme chtěli nabídnout řidičovi, ale ten zařval. Pokud nemáte slivovici tak sem nic nenoste. A to ho asi naštvalo a chtěl si to v kopci rozdat s Bavorákem a jéjé ono to nevyšlo.A tak nakonec jsme do Třebše dorazili všichni ve zdraví. Po cestě zpět jsem, byl ve stresu, protože Josep Guardiola mě zvětřil B tým a já zklamal v duležitém zápase. Guardiolo sory.