Muži "A" - Votrok KP

Přátelský zápas
MFK Trutnov 5:0 (2:0) Sokol Třebeš
9.2.2019 14:00

V sobotu 9.2. jsme zajížděli na divizní celek Trutnova. V zápase jsme nepodali dobrý výkon.
Nedokázali jsme se vypořádat s tvrdým povrchem, všechny míče se od nás odráželi, nebo jsme nedokázali
odhadnout odskok. Hned na začátku zápasu jsme inkasovali a to týmu na klidu nepřidalo. Ale i tak tým nic nezabalil a snažil se hrát aktivně. Michal Ryšavý se dostal v první půlce do dvou šancí.. První přestřelil a z druhé dal branku, ale pomezní rozhodčí mával. Poločas 2:0 pro Trutnov.
Ve druhé půlce jsme zkusili nový systém a je nutno říct , že to nebylo až tak špatný. Ale pak jsme obranu
hodně stáhli na svoji půlku a toho domácí využili dokonale. Ale i ve druhém poločase se hodně prosazoval Ryšavý, který mohl dvakrát skórovat. Jednou vedle a z druhé trefil tyč. A tak zápas jsme
prohráli 5:0.Někteří hráči se už viděli na Třebešském plesu, který se opravdu vyvedl. A některým opravdu
vyšel, protože jít si za jeden večer 3x vybrat z automatu to musela, být útrata?