FK Vysoká nad Labem 0:0 (0:0) Sokol Třebeš

Sestřih ze zápasu:

V sobotu jsme zahájili novou sezonu v Krajském Přeboru ve Vysoké.
Chtěli jsme určitě bodovat a do Třebše přivést alespoň bod.
Ale naši hrou a trpělivostí jsme dokázali dovalit do Třebše body dva.
Zápas se odehrával většinou mezi velkými vápny a moc šancí nebylo ani na jedné straně.
Už v 6, minutě největší umělec Vysoké Prorok fauloval Kincla a měli jsme standardku.
A právě Kína jí nezahrál vůbec dobře a bylo po šanci.
V 19. minutě náš presink měl úspěch a po nahrávce Krykorky se ocitl sám Drapák, ¨
ale nezakončil dobře(velká škoda).
Hra se opravdu odehrávala mezi šestnáctkami a byl to boj o každý metr.
V 35. minutě jsme zahrávali roh a hráč č.14 Škvrnák jasně stáhnul Drapyho a měla, být penalta.
(Na videu je jasně vidět) o pár vteřin opět v akci Prorok a jeho zákrok na Krýču a jasný umysl
a pak ještě po Krýčovi jde!!! (video nelže 35.30)Vysoká měla možná více míč na kopačkách, šanci ale jen jednu. Naše střely, byly také nepřesné, ale myslím, že jsme kombinovali lépe než domácí.
Ve 29.minutě se uvolnil Štajer, ale jeho finálka, byla nepřesná, o 10 min později se krásně uvolnil Zeman, z obránce udělal kužel, jen škoda opět finální nahrávky. a tak tvrdý první poločas skončil 0:0.

Druhý poločas začal jak skončil tvrdou hrou domácích. Dokladem bylo sestřelení Tesaře likvidačním zákrokem po odehrání.
Domácí zahrozili dvěma střelami z poza vápna, ale Haken obě střely poslal nad naši branku.
A to, bylo vše ze strany domácích. Do konce zápasu jen a jen nakopávali dlouhé míče na Bělku, ale ten , byl výborně bráněn Odehnalem a Michalem. V 72. minutě Krykorka uvolnil Sobotku a ten se snažil přehodit gólmana, ale těsně minul branku. V poslední minutě po dlouhém autu Zbořila Zeman nedosáhl na míč, aby mohl zakončit. V penaltách jsme Vysokou vyučili a nechali je propadnou. Je potřeba na tréninku potrénovat tuto disciplínu. Výhra na penalty 2:4 a vezeme 2body domů.
Prorok ukázal svůj charakter a odešel ze hřiště bez podání ruky soupeřům.
Celému týmu patří velké dík za přístup k zápasu a udržení nervů na uzdě proti tak tvrdému soupeři jako je Vysoká.