Muži "A" - Votrok KP

FK Jaroměř 3:1 (1:0) Sokol Třebeš
21.10.2018 15:30

Neděle a my vyrážíme do Jaroměře. Zápas začal svižně, hned v první minutě soupeř zahrával roh. Následuje protiútok, Kuba Zeman se prohnal po lajně, ale obrana včas odkopla. 5. minuta a dlouhý odkop gólmana špatně přečetl Tesy, ale Miky v brance mu pomohl odkopem. V 10. minutě Ryšavka vybojoval míč, nahrává mladíkovi Smíškovi a ten z 30 metrů míří vedle. 13. minuta a opět Zéma, dává do druhé vlny na Krýču, ten plackou střílí nad. 18. minuta a špatná rozehra na středu hřiště, soupeř se naštěstí dostal do ofsajdu. 22. minuta a domácí hráč si bere balón ve svém velkém vápně, prochází přes celé hřiště, ale na Smíška si nepřijde, za cenu žluté karty ho zastavuje. 24. minuta a faul na Ryšavého na půlce, rychlá rozehra Tesyho na Smíška, ten hlavou nad. Další rozehra Miki na Ondru Kunce, ten na Ryšavku - tomu balón přeskakuje nohu a je po šanci. 35. minuta, faul na Krýču, ale rozhodčí zavírá oči a domácí toho využívají (1:0). V 37. minutě Krýča dává na Ryšavého, tomu šanci zázračně chytá gólman Ondráček, jenž si neodpustil kopnout našeho Ryšavého, opet bez odezvy sudího. Ještě jeden faul na nás, Miki drží balon a soupeř mu úmyslně sešláp kotník, sudí opět kouká do slunce. Potom jsme zamkli domácí v jejich vápně, ale bez efektu .Poločas 1:0, nic neni ztraceno.
Do druhé půlky nastupuje Miki s velkým sebezapřením, kotník bolí, ale bude bojovat. První roh druhé půlky a my inkasujeme podruhé (2:0). Stále bojujeme, ale máme smůlu. Šance Ryšavky i Štáji končí mimo. V 56. minutě a trma vrma před soupeřovou bránou, obrana domácích odkopává z prázdné brány. 72. minuta a Ryšavý trefuje břevno, zase smůla už pokolikáté. V 86. minutě chyba Tóši a domácí zvyšují na 3:0, v Krajském přeboru se takové chyby trestají. 88. minuta - Ivan zahání Hrníčka do lajny, souboj a aut pro nás. Jindra bere míč a hází na Štáju, ten střílí, obránci od zad zase na roh, ten rozehrává Štája, nákop na Krýču - ten do hlavy Ryšavého - odraz a Krýča doráží do branky a snižuje na 3:1.V nastaveném čase soupeř opět odkopává z prázdné brány, protiútok domácích kde se ve sprintu vrátil Ryšavka a odkopl balón.
Konec prohra 3:1, dnes smolný zápas, ale jak prohlásil Tesy: "NEJSME KAPELA, KTERÁ STÁLE VYHRÁVÁ ."