Muži "A" - VOTROK KP muži

Pohárový zápas
FK Chlumec nad Cidlinou "B" 2:5 (2:3) Sokol Třebeš
8.6.2021 18:00

V úterý pokračoval AGRO pohár dalším zápasem, když jsme zavítali na útulný stadion do Chlumce.
Začátek zápasu jsme prospali a po dvaceti minutách prohrávali 2:0. Ale náš tým to nezabalil a s ještě větší chutí se snažil
s výsledkem něco udělat. Netrvalo dlouho a do poločasu jsme výsledek obrátili na 2 : 3 (branky zaznamenali Michal Ryšavý, z penalty Michal Krykorka a dorostenec Šimon Rind).
Ve druhém poločase jsme přidali ještě dvě branky (Michal Krykorka a Ondra Kunc), ovšem minimálně 4 tutovky jsme neproměnili a to je velká škoda.
Opět jsme v sestavě měli dorostence (Hendrich, Picka, Rind), všichni zahráli velmi dobře, když právě Šimon Rind zaznamenal jednu z branek.

Tento výsledek je zároveň i pozvánkou pro naše fanoušky na tuto sobotu, kdy naše áčko zajíždí do nedaleké Vysoké k dalšímu zapasu, začínáme v 17,00!!!!