Mladší žáci "A"

Tréninky MŽ (U13) - podzim 2017

8.9.2017

Tréninky mladších žáků (2005+2006) jsou v podzimní sezoně PO+ST+PÁ 17:00-18:30 v Třebši (samozřejmě s výjimkami, které vyvolávají vložená přípravná utkání a mistrovská utkání okresního přeboru).

<mk>

Soustředění mladších žáků

22.8.2017

Mladší žáci jsou v týdnu od 20. do 25.8. na soustředění v Dolní Čermné. Sledujte náš blog sdc2016.blogspot.cz, na který Vás všechny srdečně zveme.

<mk>

Léto 2017

28.6.2017

Mladší žáci začínají trénovat v úterý 15.8.2017 od 17:00 v Třebši. Další trénink bude ve čtvrtek 17.8. rovněž od 17:00 a pak už soustředění 20.8.-25.8. v Dolní Čermné.

První turnaj nové sezony krajského přeboru nás čeká o víkendu 2.-3.9.2017.

Přejeme pěkné prázdniny.<… číst dál

« Přechozí 1 2 Další »

Poslední zápas

14.10.2018
TJ Sokol Hořiněves Hořiněves
Sokol Třebeš Třebeš

Následující zápas

20.10.2018 / sobota
FC Olympia Hradec Králové Olympia HK
11:00
Sokol Třebeš Třebeš

Odehrané zápasy

14.10. Malšova Lhota - Třebeš 0:1
7.10. Jičín - Třebeš 0:5
7.10. Nový HK - Třebeš 8:0
29.9. Třebeš - Javorka 6:1
29.9. Třebeš - Chlumec/RMSK 11:0

Plánované zápasy

20.10. 12:00 Hořice - Třebeš
27.10. 10:00 Třebeš - Javorka
27.10. 11:00 Chlumec/RMSK - Třebeš
4.11. 09:00 Malšova Lhota - Třebeš
4.11. 10:00 Hořiněves - Třebeš
Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - KP U13 - skupina B 2018/2019

Poř. Tým Z V P VP PP Skóre B
1. FC Nový Hradec Králové 14 12 2 0 87:7 38
2. TJ Sokol Třebeš I. 14 12 1 1 63:12 37
3. TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK 14 8 2 4 27:14 26
4. TJ Sokol Hořiněves 14 8 2 4 31:21 26
5. FC Olympia HK - FK Kratonohy 14 7 1 6 27:30 22
6. FKM Javorka/SK Miletín 14 4 1 9 27:50 13
7. FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 14 2 4 8 23:59 10
8. SK Jičín 14 1 2 11 7:65 5
9. TJ Jiskra Hořice 14 1 1 12 11:45 4

Střelci - KP U13 - skupina B

19 x Říčař Filip
11 x Čech Matěj
11 x Šmejkal Jan
7 x Ottmar Tadeáš
6 x Čech Jakub
3 x Svoboda Martin
2 x Sovák Štěpán
1 x Kapusta Sebastian
1 x Kričfaluši Jan
1 x Patralskyj Nazarij
1 x Stejskal František

Novinky v galerii

12.07. Mezinárodní turnaj Olšany 2018
20.05. Domácí dvojturnaj MŽ 19.5.2018
14.05. Vrchlabí a Pecka 6.5.2018
13.05. Broumov a Ostaš 12.5.2018
18.04. Třebechovice - Třebeš limetková 14.4.2018
31.01. Hokejové winter classic 2018
20.01. MŽ hala Náchod 20.1.2018
06.12. MŽ 2006 - OFS hala Předměřice 2.12.2017
27.11. MŽ 2005 - turnaj Jaroměř 25.11.2017
27.11. MŽ 2006 - turnaj Jaroměř 16.11. 2017