Mladší žáci - hodnocení podzimu

12.11.2017

V sobotu naši mladší žáci odehráli poslední turnaj sezony, je čas na malé hodnocení "prvního poločasu". Do sezony jsme letos postavili 2 vyrovnané týmy poskládané z ročníků 2005 a 2006 (doplněné i o dva talentované kluky 2007). Na rozdíl od minulých let, kdy jsme rovněž měli v krajském přeboru 2 týmy, jsme tentokrát nestavěli týmy podle ročníků narození, ale rovnoměrně promíchané. Tato změna se nám osvědčila, kluci odehráli hodně vyrovnaných utkání a o postup do finálové skupiny se rvali až do posledních zápasů. Je příjemné, že oba naše týmy Třebeš I i Třebeš II vybojovaly postup do finálové skupiny krajského přeboru a na jaře nás tedy čeká porce těžkých zápasů s kvalitními soupeři, a to ve dvojnásobném počtu pro dvojnásobný počet našich hráčů.  

 

O vyjádření jsme požádali i trenéry jednotlivých týmů:

Petr Drapák, Třebeš II:

Sezónu hodnotíme pozitivně. Ačkoliv nebyl přístup všech hráčů ideální, nakonec se nám podařilo dosáhnout vytouženého cíle, kterým byl postup do finálové skupiny. Chtěli bychom všem klukům poděkovat, ve většině zápasů jsme byli lepším týmem, ve třech utkáních jsme zaslouženě prohráli, když nás soupeř předčil nasazením a důrazem.

Někteří hráči se budou muset zamyslet nad tréninkovou docházkou, chováním a koncentrací na trénink.Čeká nás náročné jaro ve finálové skupině a přes zimu musíme pracovat lépe, abychom byli konkurenceschopní.

Děkujeme rodičům za přízeň a podporu, budeme rádi když se zapojí i další.

 

Jan Čech, Třebeš I:

Předně bych rád všechny kluky pochválil za výborný tréninkový přístup. Jsme rádi, že se nám daří prvky z tréninků přenášet do zápasů.

Podzim jsme zvládli velmi dobře výsledkově. I když jsme občas prohráli, nestávalo se, že by nás soupeři přehrávali. Postupem času se nám se zhoršujícími se terény hrálo hůře, ale zase to byla pro kluky cenná zkušenost, že některé zápasy musíme uhrát vůlí a důrazem v zakončení.

Děkujeme početné skupině rodičů, kteří nás pravidelně podporují. 

 

Připoj se k nám
Zpět