Mladší žáci "B"

Tréninky MŽ (U13) - podzim 2017

8.9.2017

Tréninky mladších žáků (2005+2006) jsou v podzimní sezoně PO+ST+PÁ 17:00-18:30 v Třebši (samozřejmě s výjimkami, které vyvolávají vložená přípravná utkání a mistrovská utkání okresního přeboru).

<mk>

Soustředění mladších žáků

22.8.2017

Mladší žáci jsou v týdnu od 20. do 25.8. na soustředění v Dolní Čermné. Sledujte náš blog sdc2016.blogspot.cz, na který Vás všechny srdečně zveme.

<mk>

Léto 2017

28.6.2017

Mladší žáci začínají trénovat v úterý 15.8.2017 od 17:00 v Třebši. Další trénink bude ve čtvrtek 17.8. rovněž od 17:00 a pak už soustředění 20.8.-25.8. v Dolní Čermné.

První turnaj nové sezony krajského přeboru nás čeká o víkendu 2.-3.9.2017.

Přejeme pěkné prázdniny.<… číst dál

« Přechozí 1 2 Další »

Poslední zápas

4.11.2018
TJ Baník Vamberk Vamberk
Sokol Třebeš Třebeš "B"

Následující zápas

Není naplánovaný žádný zápas!

Odehrané zápasy

4.11. Týniště n. O. - Třebeš "B" 0:2
28.10. Dobruška - Třebeš "B" 1:1
28.10. Třebechovice - Třebeš "B" 1:10
20.10. Kost. n. O./Čast. - Třebeš "B" 0:5
20.10. Černilov - Třebeš "B" 2:1

Plánované zápasy

Nejsou naplánované žádné zápasy!

Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - KP U13 - skupina C 2018/2019

Poř. Tým Z V P VP PP Skóre B
1. FK Černilov 20 17 0 3 118:26 51
2. FC Spartak Rychnov n. Kn. 20 16 1 3 110:20 49
3. SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 20 15 2 3 98:33 47
4. TJ Sokol Třebeš II. 20 14 3 3 108:24 45
5. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 20 9 1 10 75:63 28
6. SK Týniště n. O. 20 7 1 12 35:67 22
7. SK Třebechovice p. O. 20 4 0 16 18:97 12
8. TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 20 2 2 16 18:108 8
9. MFK Nové Město n. M. 20 0 2 18 9:151 2

Střelci - KP U13 - skupina C

28 x Machala Ondřej
16 x Ryšavý Michael
15 x Kopp Adam
14 x Jelínek Oliver
12 x Svoboda Martin
7 x Skořepa Jiří
5 x Drapák David
4 x Kocián Petr
3 x Wallstein Vojtěch
2 x Pašek Matěj
1 x Navrátil Ondřej
1 x Šafránek Matěj

Novinky v galerii

12.07. Mezinárodní turnaj Olšany 2018
20.05. Domácí dvojturnaj MŽ 19.5.2018
14.05. Vrchlabí a Pecka 6.5.2018
13.05. Broumov a Ostaš 12.5.2018
18.04. Třebechovice - Třebeš limetková 14.4.2018
31.01. Hokejové winter classic 2018
20.01. MŽ hala Náchod 20.1.2018
06.12. MŽ 2006 - OFS hala Předměřice 2.12.2017
27.11. MŽ 2005 - turnaj Jaroměř 25.11.2017
27.11. MŽ 2006 - turnaj Jaroměř 16.11. 2017