Mladší žáci "B"

Soupiska a real. tým

Tréninky MŽ (U13) - podzim 2017

8.9.2017

Tréninky mladších žáků (2005+2006) jsou v podzimní sezoně PO+ST+PÁ 17:00-18:30 v Třebši (samozřejmě s výjimkami, které vyvolávají vložená přípravná utkání a mistrovská utkání okresního přeboru).

<mk>

Soustředění mladších žáků

22.8.2017

Mladší žáci jsou v týdnu od 20. do 25.8. na soustředění v Dolní Čermné. Sledujte náš blog sdc2016.blogspot.cz, na který Vás všechny srdečně zveme.

<mk>

Léto 2017

28.6.2017

Mladší žáci začínají trénovat v úterý 15.8.2017 od 17:00 v Třebši. Další trénink bude ve čtvrtek 17.8. rovněž od 17:00 a pak už soustředění 20.8.-25.8. v Dolní Čermné.

První turnaj nové sezony krajského přeboru nás čeká o víkendu 2.-3.9.2017.

Přejeme pěkné prázdniny.<… číst dál

Poslední zápas

22.10.2017
Kostelec nad Orlicí/Častolovice Kost. n. O./Čast.
Sokol Třebeš Třebeš "B"

Následující zápas

28.10.2017 / sobota
SK Třebechovice pod Orebem Třebechovice
09:00
Sokol Třebeš Třebeš "B"

Odehrané zápasy

22.10. Černilov - Třebeš "B" 1:7
14.10. Vamberk - Třebeš "B" 1:4
14.10. Týniště n. O. - Třebeš "B" 0:1
7.10. Rychnov n. K. - Třebeš "B" 0:0
7.10. N. Město n. M. - Třebeš "B" 0:11

Plánované zápasy

28.10. 10:00 Č. Meziříčí - Třebeš "B"
5.11. 12:00 Vamberk - Třebeš "B"
5.11. 12:00 Týniště n. O. - Třebeš "B"
Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - ČP Krajský přebor 2017/2018

Poř. Tým Z V P VP PP Skóre B
1. Kostelec/Častolovice 16 12 2 0 0 66:15 38
2. TJ Sokol Třebeš II. 16 11 2 0 0 55:16 36
3. SK Třebechovice p. O. 16 9 3 0 0 62:25 31
4. FK Černilov 16 9 5 0 0 68:44 29
5. FC Spartak Rychnov 14 6 2 0 0 61:26 24
6. FC České Meziříčí 14 4 9 0 0 26:49 13
7. MFK Nové Město n. M. 16 4 11 0 0 26:81 13
8. Vamberk/Rokytnice 14 2 11 0 0 22:78 7
9. SK Týniště n. O. 16 1 13 0 0 14:66 5

Střelci - ČP Krajský přebor

12 x Řada David
8 x Vašina Michal
6 x Jelínek Oliver
6 x Kopp Adam
5 x Drapák David
3 x Beránek Jan
3 x Říčař Filip
3 x Šafránek Matěj
3 x Šmejkal Jan
2 x Baudyš Šimon
2 x Číža Daniel
1 x
1 x Svoboda Martin

Novinky v galerii

16.10. MŽ Třebeš I. - turnaj v Hořiněvsi
27.06. MŽ 2004 - 1.místo Třebechovice 24.6.2017
19.06. MŽ 2005 - 1.místo turnaj Holice 17.6.2017
19.06. MŽ 2004 - 1.místo Černilov 17.6.2017
12.06. MŽ 2004 - Vítěz kraje
01.06. Mladší žáci - Orlice 2017
20.04. Krajský přebor MŽ 2004 Třebeš 8.4.2017
11.02. MŽ 2005 Vysoká nad Labem
05.02. MŽ 2005 Předměřice 5.2.2017
01.02. MŽ 2005 Rtyně 29.1.2017