Mladší žáci "B"

TRÉNINKY JARO 2019 (1.4.2019)

24.3.2019

Třebeš I.       po, st, pá    17:00 - 18:30 hod

Třebeš II.     po, st, pá    15:30 - 17:00 hod

NOMINACE KP - Třebeš I.

24.3.2019

Zde naleznete nominaci na zápas KP mladších žáků, finálová skupina

 

Sobota 20.4.2019

Sraz v 9:15 hod v České Skalici

Hrajeme od 10:00 proti SK Rozkoš Česká Skalice a od 11:00 proti FC Vrchlabí/MFK Trutnov B

 

číst dál

Nominace KP - Třebeš II.

24.3.2019

Zde naleznete nominaci na zápas KP mladších žáků, skupina F

 

Sobota 20.4.

Sraz v 9:15 hod na hřišti BUDE UPŘESNĚNO. 

 

Hrajeme od 10:00 proti FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina a od 11:00 FK Kostelec n. O./AFK Častolovice.

 

číst dál

MŽ 2005 - turnaj Jaroměř 25.11.2017

27.11.2017

V sobotu 25.11.2017 se zúčastnili turnaje FUTTUR v Jaroměři i kluci 2005. Tentokrát byli kluci také úspěšní, i když brali  "jen" 3. místo, ale stejně jako borci 2006 sahali po 1. příčce.                               … číst dál

MŽ 2006 - turnaj Jaroměř 16.10.2017

27.11.2017

V sobotu 16.10. se kluci ročník 2006 zúčastili halového turnaje FUTTUR v Jaroměři, kde obsadili velmi pěkné 2. místo, když nestačili jen na domácí tým.                                        … číst dál

Mladší žáci - hodnocení podzimu

12.11.2017

V sobotu naši mladší žáci odehráli poslední turnaj sezony, je čas na malé hodnocení "prvního poločasu". Do sezony jsme letos postavili 2 vyrovnané týmy poskládané z ročníků 2005 a 2006 (doplněné i o dva talentované kluky 2007). Na rozdíl od minulých let, kdy jsme rovněž měli v krajském přeboru 2 týmy,… číst dál

Z Třebše do Juventusu !

9.11.2017

Zatím nejdále to z našich mladších žáků dotáhl Daniel Číža (2005), který se z Třebše dostal až do Juventusu! Zatím tedy pouze na tribunu, ale s Pavlem Nedvědem už jsou kamarádi (jak je vidět z fotografie v naší fotogalerii). V kuloárech se proslýchá, že i pan Zbořil již vešel s Grande Paolo v kontakt a dokonce pr… číst dál

« Přechozí 1 2 Další »

Poslední zápas

13.4.2019
Sokol Třebeš Třebeš "B"
SK Týniště nad Orlicí Týniště n. O.

Následující zápas

20.4.2019 / sobota
Chlumec/RMSK Chlumec/RMSK
10:00
Sokol Třebeš Třebeš "B"

Odehrané zápasy

13.4. Malšova Lhota - Třebeš "B" 0:1
6.4. Třebeš "B" - N. Město n. M. 6:0
6.4. Třebechovice - Třebeš "B" 0:4
4.11. Vamberk - Třebeš "B" 0:8
4.11. Týniště n. O. - Třebeš "B" 0:2

Plánované zápasy

20.4. 11:00 Třebeš "B" - Častolovice
4.5. 10:00 Vamberk - Třebeš "B"
4.5. 11:00 Třebeš "B" - Olympia HK
11.5. 09:00 Třebechovice - Třebeš "B"
11.5. 09:00 N. Město n. M. - Třebeš "B"
Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - KP U13 - skupina C 2018/2019

Poř. Tým Z V P VP PP Skóre B
1. FK Černilov 20 17 0 3 118:26 51
2. FC Spartak Rychnov n. Kn. 20 16 1 3 110:20 49
3. SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 20 15 2 3 98:33 47
4. TJ Sokol Třebeš II. 20 14 3 3 108:24 45
5. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 20 9 1 10 75:63 28
6. SK Týniště n. O. 20 7 1 12 35:67 22
7. SK Třebechovice p. O. 20 4 0 16 18:97 12
8. TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 20 2 2 16 18:108 8
9. MFK Nové Město n. M. 20 0 2 18 9:151 2

Střelci - KP U13 - skupina C

28 x Machala Ondřej
17 x Ryšavý Michael
15 x Kopp Adam
14 x Jelínek Oliver
13 x Svoboda Martin
7 x Skořepa Jiří
5 x Drapák David
4 x Kocián Petr
4 x Sovák Štěpán
3 x Schober Filip
3 x Viesner Daniel
3 x Wallstein Vojtěch
2 x Pašek Matěj
1 x Navrátil Ondřej
1 x Šafránek Matěj
1 x Šmejkal Jan

Novinky v galerii

12.07. Mezinárodní turnaj Olšany 2018
20.05. Domácí dvojturnaj MŽ 19.5.2018
14.05. Vrchlabí a Pecka 6.5.2018
13.05. Broumov a Ostaš 12.5.2018
18.04. Třebechovice - Třebeš limetková 14.4.2018
31.01. Hokejové winter classic 2018
20.01. MŽ hala Náchod 20.1.2018
06.12. MŽ 2006 - OFS hala Předměřice 2.12.2017
27.11. MŽ 2005 - turnaj Jaroměř 25.11.2017
27.11. MŽ 2006 - turnaj Jaroměř 16.11. 2017