Poznámka: Semifinále poháru starších žáků

Mladší žáci "A" - ČP Krajský přebor

Pohárový zápas
Sokol Třebeš 1:2 (0:2) TJ Sokol Malšova Lhota
15.5.2018 17:00

V úterý 15.5.2018 jsme odehráli zápas poháru SŽ proti spojenému týmu SlavieHK/Malšovy Lhoty B. Nastoupili jsme tentokrát kompletně s r. 2005, který bude hrát na velké hřiště od příští sezóny a jsme rádi, že i soupeři vyslyšeli naše přání a zápas se tak odehrál na celé hřiště ve formátu 10+1. Na začátku zápasu byla na našich klukách znát nervozita zejména z výrazné fyzické převahy soupeře, za kterého nastoupilo 6 hráčů r. 2003 a 6 hráčů r. 2004. Během úvodních 10 minut jsme tak dvakrát inkasovali po dlouhých nákopech soupeře, na které naši hráči ještě nejsou zvyklí. Postupem času se však naši hráči přestali bát a předvedli velice dobrý výkon podpořený spoustou fotbalových akcí. Do vyložených šancí jsme se přes silné a rychlé hráče soupeře dostávali těžko, ale střela Tomáše Konečného jen těsně minula pravou tyč a ve druhém poločase jsme měli gól na kopačce hned ve 3 příležitostech. nakonec se ujal až důraz Nikolase Baka, který vystihl špatnou malou domů a snížil na 1:2. Nutno přiznat, že hosté mohli své vedení hned ve dvou případech navýšit, jednou trefili břevno a dvakrát dobře zasáhl Konečný v brance. Z naší strany spokojenost hlavně s fotbalovým projevem a nasazením našich hráčů.