Mladší žáci "A" - ČP Krajský přebor

Sokol Třebeš 2:1 (1:0) FK Jaroměř
19.5.2018 9:00

Jaroměř zůstávala posledním týmem, který jsme ještě letos ve finálové skupině neporazili, a tak jsme měli o to větší motivaci zvítězit. Začátek zápasu jsme ale vůbec nezachytili, nechali jsme se zatlačit, Jaroměř nás přehrávala a museli jsme velmi brzy střídat. Po strašidelném začátku jsme se postupně dostali do zápasu a dokonce se nám podařilo vstřelit trochu šťastný úvodní gól. V 6.minutě 1:0. Tím jsme získali trochu sebevědomí a ještě v první půli jsme nastřelili tyč a břevno, ale i Jaroměř měla zajímavé střely.
Do druhé půle jsme opět vstoupili nepřipravení a již po padesáti vteřinách jsme inkasovali vyrovnávací gól (1:1). Skončila tak neprůstřelnost našich brankářů, která trvala úctyhodných 199 minut (naposledy jsme dostali gól v Jičíně 29.dubna).
Utkání mělo nasazení a dobrou úroveň, byť naše hra tentokrát nebyla až tak plynulá, jako minulý týden v Broumově. Za remízového stavu to vypadalo, že kdo vstřelí branku, vyhraje.
Hádanku rozřešil Marek Božena Sobotka, který z přímého volného kopu napálil kuli přímo do šibenice. Tohle by nechytil ani Mikuláš Heřman z A-týmu mužů. Úžasná rána. Zatímco včera na tréninku trefoval Marek spíše lampy pouličního osvětlení a lidi okolo, tahle rána mu tedy sedla.
Takže 2:1, pěkné vítězství.