Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sportovní sdružení Ostrá 2:2 (1:1) Sokol Třebeš
(PK 5:4)
14.10.2018 12:30

Za krásného počasí a v pěkném areálu jsme odehráli jedno z těch lepších utkání. Vstup do zápasu nám vyšel a v 6. minutě jsme zažili něco co jsme již dlouho nezažili a to radost z vedoucího gólu. Autorem gólu byl Jan Kurečka, který zakončil své sólo gólem. V následujících minutách jsme si vypracovali další gólové šance, ale bohužel další gól jsme nepřidali. Za zmínku stojí hlavně šance Jardy Šaldy a Tomáše Havrdy. V závěru prvního poločasu platilo pravidlo nedáš – dostaneš a domácí v poslední minutě z přímého kopu vyrovnali. O přestávce jsme kluky pochválili a povzbudili do druhého poločasu. Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel a náš druhý gól vstřelil v 52. minutě Jarda Šalda. V dalším vývoji utkání nás podržel náš brankař Richard Hrnčíř, který potvrdil svoji rostoucí formu a zneškodnil několik domácích šancí. Bohužel v 71. minutě jsme si vybrali slabší chvilku v naší obraně a nechali jsme domácího hráče proniknout do vápna až před našeho brankaře a ten vyrovnal na 2:2. Ve zbývajícím čase gól už nepadl, tak museli rozhodnout pokutové kopy. V těch byly šťastnější domácí a připsali si bonusový bod z penalt navíc. S bodem jsme spokojeni, ale bodů dnes mohlo být více…

V dnešním zápase jsme potvrdili naši stoupající formu. Kluci zápas odmakali. Je jen velká škoda, že jsme v prvním poločase nepřidali další góly a tím bychom si pojistili naše vedení. Velké šance na to byly. Ale takový je fotbal. Z Ostré si odvážíme zasloužený bod, který je povzbuzením do dalších našich tréninků a zápasů.