Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 0:3 (0:1) Tempo Praha "B"
6.10.2018 12:15

Průběh zápasu byl podobný jako zápasy z posledních kol. V prvním poločase jsme hráli zodpovědně směrem dozadu a občasným protiútokem jsme ohrozili hostující branku. První větší chybu v naší obraně jsme udělali ve 20. minutě když jsme nechali odcentrovat hostujícího útočníka a zcela nepokrytý hráč ve vápně se střelou gólově prosadil. Z naší strany nejvíce hrozil Honza Kurečka, ale bohužel gól z toho nebyl. Největší šanci si Honza vypracoval ve 32. minutě kdy nečekanou střelou se pokusil přehodit hostujícího brankaře, ale bohužel míč skončil jen na břevně. Ve 37. minutě naše naděje na bodový zisk podržel Richard Hrnčíř, když vyrazil nebezpečnou střelu směřující do naší branky. O přestávce jsme udělali několik změn v sestavě s cílem otočit nepříznivý vývoj utkání. Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nevydařil. V 50. minutě hostující hráč životní trefou z přímého kopu zvýšil stav na 0:2. Tento gól měl vliv na další náš výkon. Sice jsme se snažili vstřelit kontaktní gól, ale v útoku zatím velkou sílu nemáme. Hostům se podařilo v 73. minutě vstřelit další gól a upravili skóre na konečných 0:3.

Závěrečné hodnocení trenérů:

V dnešním zápase se kluci snažili, ale naše snaha ke gólovému efektu nevedla. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale po vystřídání Edy Novotného, který z větší části odehrál předchozí zápas za starší dorost, se naše předvedená hra zhoršila. Pozitivní na tomto utkání je snad jen to, že se nikdo nezranil a nikdo z našich kluků nedostal červenou kartu. V zápase bylo několik faulů na obou stranách, které rozhodčí nepískal a netrestal kartou příslušné barvy. Hlavní rozhodčí ze zápasu udělal bramboračku a z trenérů obou týmů blbce. Trenéři pak nevědí, jestli mají vést tým nebo kluky hlídat, aby se nenechali vyloučit.