Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 1:4 (0:3) Tempo Praha "B"
12.5.2018 12:15

V 25. kole divize C U 17 k nám zavítal vedoucí tým Tempo Praha. Náš tým byl složen ze sedmi MD a pěti hráči SŽ. Ačkoliv jsme upozorňovali na začátek utkání, vstup do zápasu nám vůbec nevyšel. Už v 8. minutě jsme prohrávali 0 : 3. Vypadalo to na velký debakl. Naštěstí jsme nepropadli panice a utkání ještě zvládli se ctí. Už ve 13. minutě odešel ze hřiště SŽ Kouratidis s bolavými zády. Tím jsme vyčerpali všechno střídání. Hra se trochu vyrovnala a i my jsme se začali dostávat do šancí. Poločas skončil 0:3. Defenzivní hra na rychlé útoky se nám celkem dařila. Škoda neuznané branky Kuby Franty. Nakonec to Kubovi vyšlo a po rychlém útoku snížil na 1:3. Závěr utkání jsme se snažili zdramatizovat. Soupeř jsi už výsledek pohlídal a v poslední minutě potvrdil svoje zasloužené vítězství čtvrtou brankou do naší otevřené obrany.
Škoda děsivého začátku, ale za zbytek utkání musím své kluky i SŽ pochválit za bojovnost a kolektivní hru. Pochvala musí přijít i za to, že utkání po špatném začátku nezabalili a zápas dohráli se ctí.