Sokol Třebeš 6:0 (3:0) Sportovní sdružení Ostrá
11.5.2019 12:15

Sestava Třebše:
Sestava: Richard Hrnčíř, František Ježek (78. min Georgios Kouratidis), Jan Kurečka, Jaroslav Šalda (58. min Vojtěch Kober), Tomáš Havrda, Michal Palma, Filip Císař (71. min Lukáš Sciskala), Patrik Stehlík, Eduard Novotný (54. min Štěpán Picka), Jan Moník (63. min Pavel Hrin).

Góly Třebše:
3. min Jan Kurečka, 9. min Jan Moník, 17. min František Ježek, 50. min František Ježek, 57. min František Ježek, 87. min Vojtěch Kober

Od začátku jsme byli jasně lepší. V 3. minutě Císa nahrává do vápna na volného Kureho a ten dává gól. V 9. minutě Císa dává nahrávku do vápna, balón propadá a Moňda hlavou zvyšuje na 2:0. V 17. minutě Eda dává křižný balón na Fandu, který vyhrává souboj s posledním obráncem a uklízí balón do brány. Poločas jsme zodpovědně dohráli 3:0. Během 7 minut (50. 57. min) dává Fanda 2 góly z brejků a tím završuje hattrick. V 87. minutě Vojta rychlostně překonává stopera a obstřeluje gólmana na přední tyč.

Závěrečné hodnocení trenérů:
Zápas jsme odehráli zodpovědně. Vzadu jsme soupeře do ničeho nepustili. A vepředu si soupeř nevěděl rady s naší rychlou hrou po lajnách. Celý tým si za odvedený výkon zaslouží pochvalu.