Poznámka: UMT Slavia

Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 0:8 (0:6) SK Střešovice
17.11.2018 12:15

Poslední zápas v této sezóně jsme hráli na umělé trávě na Slávii Hradec Králové. Soupeř byl lepší po všech stránkách hlavně v prvním poločase, v kterém jsme byli celou dobu nedůrazní a od hráčů daleko. Poločas jsme prohráli 0:6. Měli jsme jen 2 gólové šance. Vyrovnat mohl těsně po prvním inkasovaném gólu kapitán Tomáš Havrda, ale trefil pouze brankaře. Druhou šanci měl Lukáš Sciskala, který dostal nahrávku, když byl sám na vápně, ale místo toho aby potrestal nedůraz soupeře, balón si zpracoval, posunul a dal gól, tak situaci řešil zbrkle a gólmana chtěl přehodit. Po „bouři“ v kabině se naše hra zlepšila, hlavně obranná fáze, kterou řídila stoperská dvojce Šalda, Zadrobílek. Druhý poločas nám vyšel podstatně lépe než ten první, ale nutno říci, že soupeř druhý poločas nehrál jako ten první a spoustu šancí nedal i díky dobrým zákrokům našeho brankaře Pavla Hrina. Už jsme mysleli, že za druhý poločas udržíme nulu, ale v závěru došly síly a Střešovice daly za posledních pět minut další dva góly.
Závěrečné hodnocení trenérů:
Dnešní soupeř byl výborný hlavně směrem dopředu, kde díky své výškové a technické převaze dal v prvním poločase šest gólů a tím rozhodl o své výhře. Naše sestava byla poznamenaná zraněními a také tím, že jsme nechali hráče ročníku 2002 staršímu dorostu, který bral důležité 3 body. Náš tým v tomto zápase posílili tři hráči ročníku 2004, kteří svými kvalitami zastoupili naše hráče. Poděkování patří všem hráčům. Jsme rádi, že alespoň ve druhém poločase se naše hra zlepšila. V zimní přípravě nás čeká hodně práce, abychom se na jaře 2019 herně a výsledkově zlepšili. Celý tým věří, že to tak bude.