Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 1:3 (0:1) SK Benešov "B"
8.6.2019 12:15

Sestava Třebše:

Sestava: Pavel Hrin – obrana: Jakub Novák, Jan Pokorný, Jan Kurečka, Michal Palma (52. min Georgios Kouratidis) - záloha: František Ježek, Tomáš Havrda, Eduard Novotný, Jan Moník – útok: Pavel Toman, Patrik Stehlík (52. min Filip Císař)

Góly Třebše: 70. min Tomáš Havrda (1:2)

První poločas jsme hráli špatně. Sami jsme si stlačovali hru a ztěžovali nahrávky. V polovině z našich útoků jsme se ubránili sami. K tomu v obraně i v útoku špatná poziční hra. Kvůli tomu jsme za 1. poločas nevystřelili na bránu. V 44. minutě repete z minulého zápasu, když centr z rohu (který neměl být) propadá vápnem a soupeř snadno skóruje. O poločase se čtyři hráči ze zdravotních důvodů přihlásili o střídaní, my ale měli jen dva náhradníky. Takže chvíli po poločase šel dolů Patrik s Palmičem a Kure s Kubou museli dohrát. V 58. minutě soupeř zvyšuje na 0:2. Od této chvíle přestal hrát a my jsme dominovali. Celý druhý poločas jsme hráli výborně. Hru jsme roztáhli a zrychlili ale stále jsme špatně hledali finálku. V 70. minutě Xavi střílí skákavou střelu a gólmane vítej ve Třebši, gólman šel na zem moc brzo, balón se odrazil o drn v trávě výš, než měl a balón gólmana přeskočil. Postupně jsme začali otvírat obranu za cílem vyrovnat. V 85. minutě soupeř kopal spornou penaltu, kterou proměnil.

Závěrečné hodnocení trenérů: Za první poločas jsme mohli být rádi, že výsledek byl jen 0:1. Za druhý poločas jsme si zasloužili bodovat. Přestali jsme dělat chyby, celý tým hrál naplno a na hřišti jsme nechali vše.