Poznámka: UMT Kobylice

Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 3:2 (1:0) FK Viktoria Žižkov "B"
10.3.2018 12:15

V 16.kole ČDD U 17 jsme přivítali na umělé trávě v Kobylicích tým FK Viktoria Žižkov B. S lehce pozměněnou sestavou a doplněnou o hráče ročníku 2003 jsme na soupeře vlétli a již ve druhé minutě vstřelil první branku utkání Tomáš Kurečka. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, které zůstali nevyužity. Hned na začátku druhého poločasu vsítil David Semerák druhou branku a zdálo se rozhodnuto. Soupeře však tato branka nakopla a svou důraznou hrou si vytvořil několik šancí a po jedné z nich si vynutil pokutový kop a snížil na 2:1. V 73.minutě dokonce srovnáno. Začali jsme se obávat o výsledek a snažili se udržet nerozhodné utkání do konce. V poslední minutě jsme dostali možnost přímého kopu, který proměnil Martin Červinka s velkým přispěním Tomáše Kurečky, který svým náběhem zmátl hostujícího golmana a bylo rozhodnuto.
Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon.