Poznámka: UMT.Malšák

Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 0:2 (0:1) FK Kolín
9.3.2019 12:00

V dnešním zápase podali kluci dosavadní nejlepší výkon. Hosté sice dali v 9. minutě šťastný gól, ale hned po rozehře mohl Honza Pokorný vyrovnat, ale míč šel těsně vedle branky. V dalším průběhu utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem a dá se říci, že hlavně ve druhém poločase i lepším týmem. S přibývajícím časem jsme měli převahu, dostali jsme se do několika šancí, ale vyrovnávací gól se nám nepodařilo dát. V závěru zápasu jsme hráli vabank se snahou vyrovnat. Toho hosté využili a v nastaveném čase zvýšili na konečných 0:2.

Závěrečné hodnocení trenérů:

Před zápasem jsme museli vyřešit problém na postu brankaře a bohužel vypadá to, že tento problém budeme řešit každý zápas. Důvod je ten, že máme jednoho brankaře Pavla Hrina, ale ten byl zraněn. V tomto zápase rozhodnutí padlo na Fandu Ježka a jak se později ukázalo, tak rozhodnutí to bylo správné. Bohužel nám Fanda chyběl ve hře. Jeho rychlost a důraznost by určitě na dnešního soupeře platila. Co se týká samotné hry, tak jsme rádi, že kluci bojovali jako tým, hráli důrazně a kombinačně. Jsme moc rádi, že nikdo z našich hráčů nedostal červenou kartu za oplácení, protože hostům se nedařilo tak jak si přáli, tak to občas nahrazovali zákroky, které do fotbalu nepatří. Pozitivní je, že kluci podávají zlepšující se výkony a v tomto zápase se přesvědčili, že se dá hrát s každým týmem, když budou makat od začátku do konce. Za dnešní výkon zaslouží tým pochvalu.