Mladší dorost "A" - Česká divize U17

Sokol Třebeš 0:3 (0:0) FK Česká Třebová
3.11.2018 12:15

V prvním poločase jsme podali dosavadní náš nejlepší výkon. Vypracovali jsme si několik šancí, ale ani jedna šance neskončila gólem. Za zmínku stojí hlavně šance, do kterých se dostal Honza Kurečka, ale bohužel jeho sólové úniky zatím gólem neskončily. Jak už to tak bývá, tak fotbal nemá logiku. Druhý poločas jsme začali tradičně špatně a hned ve 48. minutě jsme dostali po nenápadné akci gól a prohrávali jsme 0:1. Kluci se snažili o vyrovnání, ale nebylo nám přáno. Když jsme se připravovali k závěrečnému tlaku, tak soupeř v 73. minutě zvýšil na 0:2. V závěru utkání jsme se dostali do jediné šance ve druhém poločase, ale gól z toho nebyl. Po následné strkanici dostal František Ježek červenou kartu a bude si muset asi na chvilku od zápasů odpočinout. V závěrečné minutě hosté uzavřeli skóre na konečných 0:3.
Závěrečné hodnocení trenérů:
Za první poločas musíme kluky pochválit. Hráli zodpovědně směrem dozadu a hodně aktivně směrem dopředu. Pozitivní bylo, že jsme se do šancí dostávali, negativní bylo to, že jsme z toho žádný gól nedali. V dnešním zápase jsme ubránili všechny standardky soupeře, což se nám zatím nestalo. Kdybychom po prvním poločase vedli 3:0, tak by se nikdo nemohl divit a mohlo být po zápase. Jenže ve fotbale „kdyby“ neplatí a hraje se na góly a těch dal soupeř více. Věřím, že Honza a další naši hráči se gólově prosadí v dalších zápasech. Bez gólů nemůžeme vyhrát. Druhý poločas nám už tolik nevyšel.