Mladší dorost "A" - Česká divize U17

SK Střešovice 2:4 (1:1) Sokol Třebeš
15.6.2019 15:00

Sestava Třebše:
Sestava: Michal Palma – obrana: Jakub Novák (49. min Jan Geleta), Jaroslav Šalda, Patrik Stehlík, Pavel Toman – záloha: Pavel Hrin (76. min Georgios Kouratidis), Tomáš Havrda, Eduard Novotný, Jan Moník – útok: Jan Kurečka (46. min Vojtěch Kober), František Ježek.
Góly Třebše: 41. min Patrik Stehlík (1:1), 84. min Vojtěch Kober (2:2), 85. min Georgios Kouratidis (2:3), 90. min Vojtěch Kober (2:4)

Začátek byl vyrovnaný. Promarnili jsme několik gólovek. První gól v 24. minutě daly Střešovice. Do konce poločasu jsme soupeře tlačili. V 41. minutě byl Fanda faulován ve vápně. Patrik penaltu proměnil. Do druhého poločasu jsme chtěli hru ještě zrychlit a zlepšit napadání soupeřovy rozehry. Druhý poločas jsme byli jasně lepší ale v 68. minutě se k balónu dostává před vápnem nejšikovnější hráč Střešovic, nahrává na zvýhodněného spoluhráče a ten dává gól na 2:1. Soupeř si myslel, že rozhodl zápas. Dokonce se z řad domácích několikrát ozvala věta: Pojďte si užít zbytek zápasu. Od této chvíle to byla jízda. Kdykoliv jsme se dostali k balónu, tak jsme přešli do rychlého brejku. V 84. minutě Moňas dostává nahrávku po lajně do běhu a dává ligový balón na Jorga a jeho hlavu ještě tečoval Vojta, stav 2:2. Nám remíza nestačila a šli jsme si pro 3 body. V 85. minutě opět nahrávka od Moňase na Jorga ten si zpracovává a zakončuje na přední tyč. V 90. minutě Vojta se dostává k průnikovce a potvrzuje výsledek na 2:4.
Závěrečné hodnocení trenérů: Byl to nejlepší výkon sezóny. Ukázal se jak celosezónní vývoj jednotlivců například Pavel Hrin a Pavel Toman, kteří předvedli bezchybné výkony, tak vývoj celku. Hráli jsme jako jeden tým a zápas jsme otočili i přesto, že jsme soupeře dvakrát dotahovali. Celý tým udělal pro výhru naprosté maximum a zaslouží si za to pochvalu.