Mladší dorost "A" - Česká divize U17

FK Slavoj Vyšehrad "B" 2:0 (1:0) Sokol Třebeš
29.9.2018 12:15

Cesta na tento zápas byla hodně zajímavá a dá se říci, že poslední kilometr ke stadionu jsme museli jít pěšky, aby starší dorost stihl začátek utkání. V tomto zápase jsme chtěli navázat na náš výkon z druhého poločasu z posledního zápasu doma. Soupeř začal lépe a hrozil opět ze standardních situací. Pochvalu za svůj výkon zaslouží brankař Richard Hrnčíř, který nás v tomto zápase několikrát podržel a díky němu jsme nedostali v prvních 30 minutách zápasu gól, tak jak tomu bylo v předchozích zápasech. Bohužel ve 33. minutě domácí zahrávali rohový kop a po našich zmatcích a nedůrazu před naší brankou dali domácí šťastný gól a ujali se vedení. Nás tento gól malinko zbrzdil v aktivitě. Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát trpělivě a z rychlého protiútoku se pokusit vstřelit gól. Domácí ale hráli v obraně dobře a do žádné větší šance nás nepustili. V závěru utkání jsme hráli v obraně na tři hráče a posílili jsme útok, ale ani tato změna nevedla k vyrovnání. Naopak v poslední minutě, když jsme hráli vabank, šel domácí hráč sám na naši bránu a uzavřel skóre utkání na konečných 2:0 pro domácí.
V dnešním zápase jsme si pohlídali začátek utkání, což je změna oproti předchozím zápasům. Je jen škoda, že jsme neuhráli první poločas bez obdržené branky. Ve druhém poločase byla vidět snaha našich kluků o vyrovnání, ale hrozili jsme jen střelou na branku z větších vzdáleností. V dnešním utkání bylo na to odvézt z Prahy minimálně bod. Bohužel v útoku se nám zatím moc nedaří, nedostáváme se moc do šancí, z které by mohl padnout gól. Konkurence v týmu je velká, tak se budeme snažit připravit sestavu na další domácí utkání, která udělá maximum proto, že v domácím prostředí budeme konečně bodovat.