Mladší dorost "A" - Česká divize U17

FC Sellier Bellot Vlašim 7:0 (2:0) Sokol Třebeš
28.10.2018 12:15

Za chladného počasí jsme do utkání vstoupili dobře a hned ve 3. minutě se do velké šance dostal Honza Kurečka, ale svůj nadějný únik gólem nezakončil. Domácí díky své výškové převaze hrozili hlavně ze standardních situací. Z jedné z nich padl úvodní gól utkání. V 16. minutě po rohovém kopu a našemu nedůrazu se domácí ujali vedení 1:0. Jak už to tak bývá, tak s námi tento gól malinko otřásl. Domácí hráli velice dobře a díky svému důrazu ohrožovali naši branku. Ve 24. minutě jsme špatně rozehráli, čehož domácí využili a zvýšili vedení na 2:0. Ve 27. a 30. minutě nás v bráně podržel Pavel Hrin, který vytáhl dva skvělé zákroky a i díky němu jsme do druhého poločasu vstupovali s nadějí, že můžeme ještě s výsledkem něco udělat. Bohužel vstup do druhého poločasu nám totálně nevyšel a dostali jsme další dva laciné góly a dá se říci, že bylo po zápase. Druhý poločas jsme odflákli a tím znehodnotili svůj výkon v prvním poločase. Snad se v dalším zápase poučíme a podáme zlepšený výkon.

Závěrečné hodnocení trenérů:

V dnešním zápase měl premiéru v bráně Pavel Hrin, který hlavně v prvním poločase dokázal, že chytat umí. Druhý poločas nevyšel nikomu z nás. Kluci musí věřit sami sobě a ne spoléhat na to, že nám pomohou kluci ročníku 2002. Vzhledem k tomu, že u staršího dorostu je málo hráčů, hraje většina hráčů ročníku 2002 zápasy za starší dorost. Během týdne se pokusíme co nejlépe připravit na dalšího našeho soupeře a v domácím prostředí získat první body.