Mladší dorost "A" - U17 Divize

ABC Bráník 0:4 (0:2) Sokol Třebeš
22.9.2019 12:15

V 7. kole jsme zajížděli do hlavního města na hřiště ABC Braník. Náš tým byl oslaben, chyběli oba trenéři. Naši hráči však utkání zvládli velmi dobře. Byli lepší na míči i důraznější v koncovce. 1.branku našeho týmu vstřelil ve 21. minutě Ondra Bartoníček. 2. úspěch zaznamenal ve 43. minutě Erik Řehůřek. Soupeř se do šanci moc nedostával. Defenzíva dirigovaná Tomášem Hendrichem pracovala výborně. Když se domácí náhodou dostali do šance, mužstvo podržel náš brankář Jakub Rutsch. Poločas tak skončil 2:0 pro náš tým. Ve druhém poločase jsme postupně vystřídali 5 hráčů. Střídající hráči plně nahradili odstupující hráče. Podařilo se nám navýšit náskok. Nejprve se v 68.minutě trefil Vojta Kober a naše vítězství potvrdil v 73.minutě čtvrtou brankou Fanda Ježek, který za víkend nastoupil ve třech utkání. Klobouk dolů.
Pochvalu za kolektivní výkon zaslouží celý tým.