Informace o investičních projektech

23.12.2020

Rádi bychom Vás informovali o realizovaných a připravovaných investičních projektech v našem areálu.

Předně byla v letošním roce dokončena stavba vrtané studny k odběru podzemních vod za účelem závlahy travnatých hřišť v areálu. Realizace studny s ohledem na nedostatek přirozených srážek a horké letní mesíce v posledních letech byla nezbytným krokem pro další údržbu a účelné opravy travnatých hřišť. Díky úspěšnému vrtu bychom již neměli mít v následujících letech s dostatečným přísunem vody k závlazehřišť vážnější problémy.

Dále byl za podpory Nadačního fondu Veolia realizován projekt "Umělá závlaha na fotbalovém elévském hřišti". Díky podpoře Nadačního fondu Veolia mají nyní všechna travnatá fotbalová hřiště závlahový systém potřebný pro zajištění nezbytné údržby hracích ploch.

Díky podpoře Královéhradeckého kraje bude v roce 2021 realizován projekt s názvem "Výstavba nového šatnového objektu v areálu TJ Sokol Třebeš – etapa I. (PŘÍZEMÍ)". K vlastní realizaci projektu by mělo dojít po skončení sezóny 2020/2021.

Zhotovení nezbytné projektové dokumentace a s projektem spojené realizované inženýrské činnosti jsou pak spolufinancovány za podpory Statutárního města Hradce Králové.

Připoj se k nám
Zpět