Historické vítězství žen

26.9.2014

"V sobotu 20.9.2014 se odehrály naše ženy soutěžní utkání Divize žen, skupina C, na našem domácím hřišti. Soupeřem nám byl tým žen FC Hlinsko. Pro oba soupeře je to jejich první sezóna v uvedené soutěži.

Zápas začal s převahou hostujícího družstva. Naše hráčky ustály prvotní nápor a též se vrhly do útočení. V 32 minutě byla jejich snaha korunována první brankou B. Kubečkové. Takto skončil i první poločas.

V druhém poločase se podařilo hlineckým hráčkám po chybě ve středu hřiště v 61 minutě vyrovnat. V 71 minutě se z ofsajdové pasti podařilo uniknout naší P. Veselíkové a změnit skóre na 2:1. Ve 78 minutě po chybě obrany hlineckých skórovala opět P. Veselková na 3:1. V zápětí  se i přes její potíže s třísly pokoušela o hattrick. Hlinecké hráčky nevzdávaly boj a snažily se o vyrovnání. V 81 minutě je naše hráčky při jednom jejich útoku zbavily míče a po rychlém přenesení hry na druhou stranu pečetila konečný výsledek zápasu B. Kubečková na 4:1.

Sestava týmu: v brance Aneta Jarošová, v obraně, Pavla Vodová, Eliška Bartoníčková a Kateřina Vávrová, v záloze Veronika Černá, Pavlína Veselková, Veronika Tomášová, Lenka Hamplová (stř.) a Karolína Bartůšková (stř.), v útoku Barbora Kubečková © a Alexandra Pirochová. Střídaly Kristýna Voltrová a Zuzana Kročová.

Naše hráčky nadšené ze svého prvního letošního vítězství pak odměnily hrstku cca 20-ti věrných fanoušků za jejich podporu během zápasu efektní děkovačkou. Věříme, že je jim přijdete fandit při jejich dalších  domácích zápasech ve větším počtu."