Juniorky "A" - 2.liga

Sokol Třebeš 7:1 (5:0) FK Dukla Praha Ženy
14.4.2018 15:00

Vstup do prvního zápasu nadstavby 2.ligy dorostenek nám vyšel na výbornou a už ve 4. minutě zápasu vstřelila branku Kosinová Klára. V 16 a ve 20.minutě se dostáváme díky Evě Suchanové do vedení 3:0 a zápas máme pod kontrolou. Bohužel hra ze strany soupeřek je hodně tvrdá a je za hranicí pravidel. Do konce poločasu přidávají ještě branky Janča Duchatschová z přímého kopu a Anička Kovářová, která potrestala příliš vysunutou brankářku Dukly. Už o poločasové přestávce řešíme několik úrazů, modřin a snažíme se hráčkám vysvětlit nesmyslnou hru soupeřek. Za rozhodnutého stavu úplně zbytečně zákeřnou. Do druhého poločasu nastupujeme nesoustředěně a prakticky hned z rozehry inkasujeme!!! Je to jeden z dalších laciných gólů v naší síti. Dukla pokračuje i za stavu 5:1 v brutální hře a úplně zbytečně zraňuje hráčky Třebše. V 67.minutě přidává Eva Suchanová svůj dnešní 3 gól. Náš brankostroj uzavřela v 76.minutě Terka Janoušková. Doufám, že zápasy s Duklou budou bolet i ostatní týmy a ne jenom Třebeš!? Věříme, že zranění hráček Třebše nebudou tak vážná, jak to vypadalo ihned po zápase.

Nemůžu hodnotit výkon rozhodčího!!! Takto hodnotí zápas rodiče: „Gratulujeme k zaslouženému vítězství. Hra ze strany Dukly byla chvilkami až za hranicí pravidel. Všem zraněným hráčkám přeji brzké uzdravení.“