A tým slaví titul

29.6.2013

V sobotu odehrál náš "A" tým poslední zápas v sezoně proti Dobrušce "B" a za výborné divácké kulisy si došel pro vítězství 4:0 a mohl tak slavit titul za první místo v 1.B třídě sk. B. Zároveň náš tým dosáhl historického postupu do 1.A třídy. 

« Přechozí 1 9 16 24 28 29 30 31 Další »

Následující zápas A-týmu

27.10.2019 / neděle
RMSK Cidlina Nový Bydžov Nový Bydžov
14:30
Sokol Třebeš Třebeš

Následující týden

sobota, 26.10.2019

09:00 Chlumec/RMSK - Třebeš MŽ

09:30 Třebeš SD - Nový Bydžov

10:00 Třebeš MŽÁK - Sparta Praha

10:00 Vysoká n. L. - Třebeš ME

10:00 Jičín - Třebeš MŽ

11:00 FC HK "B" - Třebeš ME

11:00 Hořiněves - Třebeš MŽ

11:45 Třebeš MD - Nový Bydžov

12:00 Třebeš MŽ - Prasek

13:00 Chlumec/RMSK - Třebeš SE

14:00 Vysoká n. L. - Třebeš SE

14:30 Třebeš "B" - Slavia HK "B"

neděle, 27.10.2019

10:00 Třebeš SŽ "U15" - Čáslav

10:00 N. Město n. M. - Třebeš MŽ

10:00 Rozkoš - Třebeš MŽ

11:45 Třebeš SŽ "U14" - Čáslav

12:00 Police n. M. - Třebeš MŽ

14:30 Třebeš ŽENY - Moravská Třebová

14:30 Nový Bydžov - Třebeš

pondělí, 28.10.2019

14:30 Třebeš SED - Cerekvice/Dohalice

15:30 Třebeš SED - Cerekvice/Dohalice

Připoj se k nám
Nábor
Web ASPV
Weby našich soupeřů
Platba příspěvků

Novinky v galerii

15.10. Výlet vlakobusem do Vrchlabí 13.10.2019
23.09. Vyhlášení nejlepších střelců, sezóna 2018/19
01.09. KP MŽ 1.9.2019
26.08. Soustředění MD U17 Havlovice
19.08. Soustředění Dolní Čermná 2019
10.08. SD soustředění Malé Svatoňovice 2019
30.05. Tempo Praha 4.5.2019
04.05. MP 2011 na Háječku 2.5.2019
29.04. Skřítci turnaj Kobylice 25.4.2019
25.04. Třebeš - Libčany 21.4.2019

Poslední zápas A-týmu

20.10.2019
Sokol Třebeš Třebeš
TJ Sokol Kratonohy Kratonohy

Poslední zápasy

Muži

Přepychy - Třebeš "B" 1:0

Dorost

Vyšehrad "B" - Třebeš SD 1:0

Vyšehrad "B" - Třebeš MD  Penalty 2:2

Žáci

Třebeš SŽ "U15" - Dukla muži 0:7

Třebeš SŽ "U14" - Dukla muži 1:3

Třebeš SŽ "B" - Slavia HK "B"  poznámka 1:0

Rasošky - Třebeš MŽ 0:9

Olympia HK - Třebeš MŽ 3:4

Přípravka

Vysoká n. L. - Třebeš SE 8:4

Chlumec n. C. "B" - Třebeš SE "B" 11:1

Třebeš SE - Předměřice n. L. 10:7

Trutnov - Třebeš ME 15:6

Lovčice - Třebeš ME 7:1

FC HK ženy - Třebeš ME "C" 2:5

Dívky

Třebeš ŽENY - Kutná Hora 3:5

Třebeš DOR - Votice ženy 2:3

Třebeš SED - Stěžery 0:20

Nový HK - Třebeš MED 12:3

Jablonec - Třebeš ED  poznámka - : -

St. garda

Třebeš SG - SKP HK - : -

Narozeniny

Dnes

Jakub Neugebauer (Muži)

Monika Bartůšková (Ženy)

Zítra

Dominik Podhajský (Mladší dorost)

Pozítří

Jakub Novák (Starší žáci)