Muži A o víkendu s Policí

22.9.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Burza - září

17.9.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Garda v pátek s FC HK

15.9.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Muži A o víkendu s Vysokou

8.9.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Muži B opět hrají doma

20.8.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Informace o realizované závlaze

20.8.2020

O letní pauze byl za podpory Nadačního fondu Veolia realizován projekt "Umělá závlaha na fotbalovém elévském hřišti". Od realizace tohoto projektu si slibujeme výrazné zlepšení stavu hrací plochy na tomto hřišti.

Nyní tedy všechna travnatá fotbalová hřiště disponují z… číst dál

První zápas mužů B doma

11.8.2020

Pro zvětšení klikněte na obrázek

« Přechozí 1 2 3 4 5 6 10 18 27 35 Další »

Následující zápas A-týmu

25.9.2021 / sobota
FC Kostelec nad Orlicí Kostelec n. O.
15:30
Sokol Třebeš Třebeš

Následující týden

sobota, 25.9.2021

09:00 Třebeš ME "C" - Slavia HK "B"

09:00 Třebeš MED "D" - Slavia HK "B"

09:00 Třebeš MŽ - Vysoká n. L.

09:45 Třebeš ME "C" - Předměřice n. L.

09:45 Třebeš MED "D" - Předměřice n. L.

10:00 Třebeš MŽ - Malšova Lhota

12:00 Třebeš ŽENY - Světlá nad Sázavou

15:00 Třebeš SD - Vrchlabí

15:30 Kostelec n. O. - Třebeš

neděle, 26.9.2021

09:00 Vrchlabí - Třebeš ME

09:00 Třebeš MŽ "B" - Hořice

09:00 FC HK - Třebeš SE

10:00 Třebeš ME - N. Město n. M.

10:00 Třebeš SŽ "U15" - Benešov

10:00 Bráník - Třebeš SD

10:00 Jičín - Třebeš MŽ "B"

10:00 Třebeš SE - Vysoká n. L.

11:00 Třebeš MŽ "B" - Vrchlabí

12:00 Třebeš SŽ "U14" - Benešov

12:15 Bráník - Třebeš MD

14:00 Jihlava - Třebeš SŽÁK

14:30 Bráník - Třebeš DOR

15:30 Třebeš "B" - Č. Meziříčí

15:30 Bohemians DFK - Třebeš MŽÁK

úterý, 28.9.2021

10:00 Slavia HK "B" - Třebeš SE "C"

10:00 Stěžery - Třebeš SED

10:00 Třebeš SŽÁK - FC HK ženy

12:00 Třebeš MŽÁK - FC HK

13:00 Praga - Třebeš SD

15:00 Třebeš - Police n. M.

15:15 Praga - Třebeš MD

Připoj se k nám
Nábor
Web ASPV
Weby našich soupeřů
Platba příspěvků

Novinky v galerii

10.09. Oslavenec Vladimír Píro
12.08. SD- soustředění Malé Svatoňovice 2021
10.08. MD - soustředění Lomnice nad Popelkou
01.08. SD soustředění Malé Svatoňovice 2020
18.02. Turnaj SP 2009 Heřmanův Městec 16_12_2019
18.02. TURNAJ OFS HK PŘEDMĚŘICE 11_2019
18.02. COCA-COLA CUP 16.2. 2020
14.12. Šampáňo Cup
15.11. SŽ 2005 Badminton
15.10. Výlet vlakobusem do Vrchlabí 13.10.2019

Poslední zápas A-týmu

18.9.2021
Sokol Třebeš Třebeš
FK Vysoká nad Labem Vysoká n. L.

Poslední zápasy

Muži

Stěžery - Třebeš "B"  Penalty 2:2

Dorost

Třebeš SD - Admira Praha "B" 1:1

Třebeš MD - Admira Praha "B" 8:0

Žáci

Náchod - Třebeš SŽ "U15" 3:1

Náchod - Třebeš SŽ "U14" 9:0

Třebeš SŽ "B" - Slavia HK "B"  poznámka 1:0

Třebechovice - Třebeš MŽ 3:0

Lázně Bohdaneč - Třebeš MŽ "B" 2:11

Přípravka

Třebeš SE - Jaroměř 9:22

Chlumec n. C. "B" - Třebeš SE "B" 11:1

Třebeš SE "C" - Malšova Lhota 6:3

Trutnov - Třebeš ME 11:18

Lovčice - Třebeš ME 7:1

Roudnice/Kratonohy - Třebeš ME "C" 16:1

Dívky

Starý Mateřov - Třebeš ŽENY 7:2

Třebeš DOR - Bohemians DFK 2:4

Třebeš SED - Malšova Lhota "B" 4:24

Roudnice/Kratonohy - Třebeš MED "D" 7:2

Jablonec - Třebeš ED  poznámka - : -

St. garda

Třebeš SG - SKP HK 6:1

Narozeniny

Dnes

Lucie Fiedlerová (Starší žákyně)

Zítra

Lukáš Rederer (Muži)

Jan Nosek (Mladší dorost)

Tereza Machová (Ml. příp. dívek)

Pozítří

Dominika Vrablicová (Ženy)

Anna Voříšková (Starší žákyně)

Anna Voříšková (St. příp. dívek)