POZVÁNKA NA VÍKEND 25. - 26.9.2021

23.9.2021

Sobota 25.9.2921:

 

9,00/ Mladší přípravka "C" + dívky - Předměřice/ Loko HK, Slavia HK "B"

12,00/ Ženy - FC Světlá n.S.

15,00/ Starší dorost "B" - FC Vrchlabí

 

Neděle 26.9.2021:

 

10,00/ Starší žáci U15 - SK Benešov

12,00/ Star… číst dál

POZVÁNKA NA VÍKEND 18. - 19.9.2021

16.9.2021

Zveme Vás na další zápasy našich týmů na domácí půdě. Tahákem víkendu jistě bude sousedské derby našeho áčka s nedalekou Vysokou!!

 

Sobota 18.9.2021:

10,00/ Starší dorost U19 - Admira Praha "B"

12,15/ Mladší dorost U17 - Admira Praha "B"

16,00/ Muži "A" - FK Vysok… číst dál

Výběrové řízení na dodavatele buněk

13.9.2021

TJ Sokol Třebeš vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele buněk pro nový šatnový objekt.

Zadávající podmínky je možné stáhnout zde.

Oslavenec Vladimír Píro

10.9.2021

Dnes se s 60-tkou potkává náš dlouholetý trenér a dříve i hráč Vladimír Píro. Za všechny členy výboru, kolegy trenéry a hráče mu přeji všechno nejlepší do dalších let!! 

Burza - září

6.9.2021

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Soutěž Gambrinusu

28.7.2021

Hlasujte pro náš tým v celostátní soutěži, jež pořádá pivovar Gambrinus 

 

https://kopemezafotbal.cz/kopemezafotbal/vykopna?hlasuj=5210451

 

 

 

 

 

Vzpomínka na postup do KP

28.5.2021

Je to přesně 4 roky co naše Áčko odehrálo historický a vítězný zápas (5:2) proti Náchodu B a stvrdilo tak postup do Krajského přeboru. Připomeňme si tento historický milník jednou fotkou, která vznikla bezprostředně po zápase. Děkujeme za podporu!

« Přechozí 1 2 3 4 10 18 27 35 Další »

Následující zápas A-týmu

25.9.2021 / sobota
FC Kostelec nad Orlicí Kostelec n. O.
15:30
Sokol Třebeš Třebeš

Následující týden

sobota, 25.9.2021

09:00 Třebeš ME "C" - Slavia HK "B"

09:00 Třebeš MED "D" - Slavia HK "B"

09:00 Třebeš MŽ - Vysoká n. L.

09:45 Třebeš ME "C" - Předměřice n. L.

09:45 Třebeš MED "D" - Předměřice n. L.

10:00 Třebeš MŽ - Malšova Lhota

12:00 Třebeš ŽENY - Světlá nad Sázavou

15:00 Třebeš SD - Vrchlabí

15:30 Kostelec n. O. - Třebeš

neděle, 26.9.2021

09:00 Vrchlabí - Třebeš ME

09:00 Třebeš MŽ "B" - Hořice

09:00 FC HK - Třebeš SE

10:00 Třebeš ME - N. Město n. M.

10:00 Třebeš SŽ "U15" - Benešov

10:00 Bráník - Třebeš SD

10:00 Jičín - Třebeš MŽ "B"

10:00 Třebeš SE - Vysoká n. L.

11:00 Třebeš MŽ "B" - Vrchlabí

12:00 Třebeš SŽ "U14" - Benešov

12:15 Bráník - Třebeš MD

14:00 Jihlava - Třebeš SŽÁK

14:30 Bráník - Třebeš DOR

15:30 Třebeš "B" - Č. Meziříčí

15:30 Bohemians DFK - Třebeš MŽÁK

úterý, 28.9.2021

10:00 Slavia HK "B" - Třebeš SE "C"

10:00 Stěžery - Třebeš SED

10:00 Třebeš SŽÁK - FC HK ženy

12:00 Třebeš MŽÁK - FC HK

13:00 Praga - Třebeš SD

15:00 Třebeš - Police n. M.

15:15 Praga - Třebeš MD

Připoj se k nám
Nábor
Web ASPV
Weby našich soupeřů
Platba příspěvků

Novinky v galerii

10.09. Oslavenec Vladimír Píro
12.08. SD- soustředění Malé Svatoňovice 2021
10.08. MD - soustředění Lomnice nad Popelkou
01.08. SD soustředění Malé Svatoňovice 2020
18.02. Turnaj SP 2009 Heřmanův Městec 16_12_2019
18.02. TURNAJ OFS HK PŘEDMĚŘICE 11_2019
18.02. COCA-COLA CUP 16.2. 2020
14.12. Šampáňo Cup
15.11. SŽ 2005 Badminton
15.10. Výlet vlakobusem do Vrchlabí 13.10.2019

Poslední zápas A-týmu

18.9.2021
Sokol Třebeš Třebeš
FK Vysoká nad Labem Vysoká n. L.

Poslední zápasy

Muži

Stěžery - Třebeš "B"  Penalty 2:2

Dorost

Třebeš SD - Admira Praha "B" 1:1

Třebeš MD - Admira Praha "B" 8:0

Žáci

Náchod - Třebeš SŽ "U15" 3:1

Náchod - Třebeš SŽ "U14" 9:0

Třebeš SŽ "B" - Slavia HK "B"  poznámka 1:0

Třebechovice - Třebeš MŽ 3:0

Lázně Bohdaneč - Třebeš MŽ "B" 2:11

Přípravka

Třebeš SE - Jaroměř 9:22

Chlumec n. C. "B" - Třebeš SE "B" 11:1

Třebeš SE "C" - Malšova Lhota 6:3

Trutnov - Třebeš ME 11:18

Lovčice - Třebeš ME 7:1

Roudnice/Kratonohy - Třebeš ME "C" 16:1

Dívky

Starý Mateřov - Třebeš ŽENY 7:2

Třebeš DOR - Bohemians DFK 2:4

Třebeš SED - Malšova Lhota "B" 4:24

Roudnice/Kratonohy - Třebeš MED "D" 7:2

Jablonec - Třebeš ED  poznámka - : -

St. garda

Třebeš SG - SKP HK 6:1

Narozeniny

Dnes

Lucie Fiedlerová (Starší žákyně)

Zítra

Lukáš Rederer (Muži)

Jan Nosek (Mladší dorost)

Tereza Machová (Ml. příp. dívek)

Pozítří

Dominika Vrablicová (Ženy)

Anna Voříšková (Starší žákyně)

Anna Voříšková (St. příp. dívek)